WordCamp Birmingham 2024

DreamHost s radosťou opäť sponzoruje WordCamp Birmingham 2024! Po chybnom štarte v minulom roku kvôli pretrvávajúcim obmedzeniam COVID sa najstarší WordCamp na juhovýchode USA vracia 4. až 5. februára. Podujatie s prezývkou WordCamp y’all pre svoj južanský nádych predstavuje v USA začiatok toho, čo vyzerá ako najvýznamnejší rok pre osobné stretnutia a WordCampy od roku 2019. Minulý mesiac Matt Mullenweg oznámil očakáva sa viac ako 50 WordCampov v roku 2024.

DreamHost na WordCamp Birmingham

DreamHost sa teší, že môže byť zlatým sponzorom podujatia a má možnosť stráviť čas s komunitou WordPress. DreamHost Sr manažér WordPress Jason Nickerson sa zúčastní s dobrotami a darčekmi DreamHost.

Stretnutia na WordCampe

WordCamp Birmingham ponúka štyri skladby počas dvoch dní, s ďalšími workshopmi na druhý deň tohto roku. Relácie siahajú od obsahu cez biznis až po skúsených používateľov a vývojárov. Tu je len niekoľko stretnutí a workshopov, na ktoré sa tešíme:

→ Pozrite si úplný rozvrh.

Ponuka kupónu WordCamp Birmingham 2024

DreamHost ponúka novým zákazníkom hostingový kredit 50 $ (až štyri mesiace bezplatného cloudového hostingu)!

Čítať:  DreamHost sponzorovala WordCamp USA 2024 –...


Začať

Rečníci na WordCamp Birmingham

Rečníci WordCamp Birmingham v roku 2024 čítajú ako kto je kto z rečníckeho okruhu WordCamp s niekoľkými novými a známymi tvárami. Tu je len niekoľko rečníkov, na ktorých sa tešíme:

  • David Wolfpaw
  • Kathryn Langová
  • William Jackson
  • Beth Livingston
  • Amber Hinds
  • Stephanie Hudson

Účasť na WordCamp Birmingham 2024

WordCamp Birmingham je osobná udalosť a nebude sa vysielať naživo online. WordCamp sa koná v sobotu 4. februára a v nedeľu 5. februára v divadle WorkPlay v centre Birminghamu Alabama. Tešíme sa na vás!

Vstupenky sú už v predaji a sú dostupné na webovej stránke WordCamp y’all → [Event ended].

×

Získajte náš bulletin
Buďte prvý, kto získa najnovšie aktualizácie a návody.

Ďakujeme, že ste nás odoberali!

Páči sa vám, čo čítate?

Ďakujeme vám za vašu reakciu!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE