Začína sa to podobať na decembrové zhrnutie tweetov

Na Vianoce nechceme veľa – možno len viac WordPress tweetov. December sa ešte neskončil, no medzi tvorcami, vývojármi a členmi komunity WP sa toho veľa rozprávalo.

Keď aplikácia pre vtáky začala s odlesňovaním LinkTree, videli sme State of the Word, špekulácie o umelej inteligencii a tlak na vytváranie stránok.

Tu sú naše obľúbené tweety WordPress na december 2022.

Videl som mamu používať SkyNet

WordPress pre Johnathan Williams nám ukázal, ako ChatGPT dokázal „nahovoriť“ plugin.

Vzostup strojov je na mysli každého, ale pán cár našiel striebornú hranicu: AI sprístupní profesionálne výsledky začiatočníkom, ale vždy budeme potrebovať profesionálov.

Pomoc na dovolenke

Podnikateľ @mgaak1dev vie, že kvalita vždy porazí kvantitu, pokiaľ ide o doplnky WordPress. Tu v Hostinger tiež radi sledujeme výkon doplnkov.

WordPress dev Aimee Cozza varovaní pred nahrávaním médií v plnom rozlíšení bez kompresie. Má tiež skvelú poznámku o vodoznaku vašej práce.

Advokát vývojárov Damon Cook posilňuje to, čo sme už vedeli: komunita WordPress si vždy rada pomôže.

Darčeky, ktoré stále dávajú

Kontaktný formulár 7 sa rozžiari práve včas na sviatky a Munir Kamal dal nám nahliadnuť.

So spoluzakladateľom Paid Membership Pro sme nemohli viac súhlasiť Kimberly Coleman, ktorý poukázal na to, ako WordPress dostáva zlý rap. WordPress je dostupnejší ako kedykoľvek predtým pre každého od začiatočníka po profesionála.

Čítať:  Drupal SEO: 5 najlepších postupov

Autor Teri Kanefieldová možno v tomto vlákne hovorí o nastavení servera Mastodon, ale jej názor na vlastníctvo jej obsahu je jedným z dôvodov, prečo milujeme WordPress. Váš obsah je vždy váš.

Festival pre nás ostatných

Náš priateľ BobWP bol v NYC na State of the Word a urobil toto trblietavé pozorovanie o aktívnych inštaláciách.

Ak ste v WordPress priestor, bol tohtoročný State of the Word vzrušujúci, sľubný a bolo ho veľmi zábavné sledovať. Pozrite si to alebo si to pozrite znova.

Auld Lang sa odhlasuje

Aj keď možno odchádzame o niečo skôr, tešíme sa na nové verzie a aktualizácie, fázy 3 a 4 Gutenberga a všetky vaše tweety WordPress o nich.

Ďakujeme za ďalší skvelý rok v knihách a uvidíme sa v roku 2024.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE