Zamerané na zákazníka: Cestovateľský jogín

Predstavte si, že ste na výlete svojho života, možno na safari Keňa kde vás sprevádzajú v súkromnom vozidle pri objavovaní slonieho sirotinca. Island skákanie v Galapágy, plávanie s korytnačkami, pozorovanie leguánov a modronohých kozliatok (áno, naozaj existujú). Alebo aj kľukatenie sa po vidieku Francúzsko ochutnávka miestnych vín s budovami z 12. storočia ako vaše krásne a historické pozadie.

Teraz si predstavte, že nemusíte plánovať žiadnu z týchto ciest. Všetky tieto zážitky raz za život máte na dosah ruky s Jen Hoddevik, Cestovateľský jogínna čele.

Vytvorila 12 jedinečných ústupov v 12 neuveriteľných destináciách. Každé útočisko je perfektne vytvorené pre daný región a Jen hovorí, že sa naozaj stará o to, aby jej skupiny zažili kultúru nielen v rezorte.

Ak ste si všimli meno, Cestovateľský jogín, potom by vás mohlo zaujímať, či tieto výlety majú niečo spoločné s jogou. Odpoveď na to je áno.

Na začiatku svojho podnikania Jen hovorí, že jej ústrania boli celé o joge. Naozaj chcela, aby sa cvičenie jogy stalo základným kameňom retreatov. Postupom času sa to vyvinulo do úžasných zážitkov, ktoré zahŕňajú jogu, ale aj veľa iných úžasných vecí.

Na skupinách, ktoré sa rozhodli cestovať s Travel Yogi, sa jej naozaj páči, že sú v jednom ohľade všetci rovnako zmýšľajúci. Môžu sa pohybovať od začínajúcich jogínov až po odborníkov, ale všetci majú jednu túžbu: zažiť spolu dobrodružstvo.

Čítať:  Výkon & Rýchlosť stránky je všetko

Keď sme sa s Jen rozprávali, trochu sme sa rozprávali o Hostinger a našom spravovanom WordPresse a väčšinou nemusí myslieť na svoj hosting. Jej stránka funguje perfektne a rýchlo sa načítava. Je naozaj šťastná, že našla Hostinger a nevie si predstaviť, že by dôverovala svojmu biznisu niekde inde.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE