Zobrazuje sa v prehľade odkazov služby Google Search Console presmerovanie domény?

Jeden odborník na SEO sa opýtal Johna Muellera na presmerovania domén, na ktorých pracujú.

Vysvetlili, že presmerovali starú doménu na novú doménu.

Tentoraz vytvárajú backend pre starú doménu. A keď kliknú, presmeruje sa na novú doménu. Potom ich softvér skontroluje starú doménu ako spätnú.

John vysvetlil, že si myslí, že sa to zobrazí v službe Search Console. Napríklad v službe Search Console by sa im zobrazila ukážka odkazov na váš web. A ak presmerujú cez inú doménu, John si myslí, že sa to bude stále zobrazovať v Search Console.

Niekedy si myslí, že ukážu, že medzi štátmi ako keby mali odkaz cez túto inú webovú stránku.

Profesionál v oblasti SEO sa spýtal na niektoré možnosti v konzole Google Search Console a či by to mohli urobiť aj pre starú doménu.

John to vysvetlil určite, áno. Stránky však niekedy menia domény. Neodporúča pravidelne meniť domény.

Myslí si, že každý pohyb domény, ktorý urobíte, prináša výzvy a potenciálne problémy.

Ale ak potrebujete zmeniť názov svojej domény, dobre, to sa stane, viete.

To sa deje približne v čase 06:55 vo videu.

John Mueller prepis stretnutia

SEO Professional 3 6:55
Som teraz počuteľný? Mám teda otázku týkajúcu sa starej domény, ktorá sa mi páči, keď presmerujeme starú doménu na novú doménu a tentoraz, napríklad pre backend, backend, vytvárame pre starú doménu. Sú auditovateľné. Ako keď robíme audit? Keď klikneme, presmeruje sa na novú doménu. Potom spätne audituje starú doménu, ktorú sme vytvorili pre starú doménu, ktorá bude auditovateľná?

Čítať:  Ako používať nástroj na výskum spätných odkazov SEOptimera

Ján 7:38
Myslím, že by sa zobrazili v Search Console. Myslím tým, že v Search Console by ste videli ukážku odkazov na váš web. A ak presmerujú cez inú doménu, potom si myslím, že by sme to stále ukázali v Search Console. Niekedy si myslím, že medzitým ukazujeme, že ako vy máte odkaz cez túto inú webovú stránku.

SEO Professional 3 8:02
Dobre, s možnosťou ako Link, ale po presmerovaní, je to možné, potom presmerujeme na novú doménu? Napríklad, môžeme to urobiť aj pre starú doménu?

Ján 8:12
Iste iste. Áno. Niekedy stránky menia domény. Neodporúčam to robiť pravidelne. Myslím si, že každý pohyb domény, ktorý urobíte, prináša nové výzvy a možné problémy. Ale ak potrebujete zmeniť názov domény, stane sa to.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE