Zoznam prianí Fitbit Inspire 4: Všetky funkcie, ktoré chcem vidieť

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Malé fitness trackery Fitbit predstavovali v posledných dvoch rokoch svetlé miesto v mätúcej krajine spoločnosti. Aj keď sa zdalo, že rad Pixel Watch od spoločnosti Google predčí vlastné inteligentné hodinky Fitbit, radu Charge a Inspire tejto značky zostávajú fantastickými nákupmi zo stajne Fitbit. Najmä cenovo dostupný Inspire 3 je jedným z najlepších dostupných trackerov, ktoré som v posledných rokoch testoval, s atraktívnym displejom, spoľahlivým monitorovaním srdcového tepu a neuveriteľnou výdržou batérie.

Na konci mojej recenzie Fitbit Inspire 3 som zariadeniu udelil vytúžené 4,5 hviezdičkové hodnotenie a ocenenie Editor's Choice. O viac ako rok neskôr na mňa zariadenie stále urobilo dojem, ale vytvoril som zoznam prianí toho, čo by som rád videl, až sa Fitbit Inspire 4 dostane na trh.

Rovnako skvelá cena

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Napriek trhovým trendom a inflácii pristál Fitbit Inspire 3 za rovnako skvelú cenu ako jeho predchodca. S ohľadom na jeho obsiahlu sadu nástrojov a skutočnosť, že ponúka nakupujúcim cenovo dostupný vstupný bod na spoľahlivú platformu, považujem zariadenie za výhodnú kúpu. Existujú lacnejšie nositeľné zariadenia a robustnejšie fitness trackery, ale Inspire 3 prekonáva medzeru spravodlivým vyvážením ceny a funkcií (nie že by som tiež nedúfal vo viacerých funkciách!). Na vrchole môjho zoznamu prianí pre následnú generáciu je, že Fitbit zachováva miesto Inspire ako rozpočtová zostava.

Čítať:  PHP open_basedir: Ako zakázať PHP open_basedir na zlepšenie výkonu Magento

Pre pokročilejšie nástroje môžu zákazníci prejsť z Inspire na Charge 6. Pokiaľ ide o tento rad, radšej by som videl drobné úpravy a vylepšenia než zásadné prepracovanie, ktoré zvýši cenu Inspire 4.

Podpora digitálnych platieb

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Moja skúsenosť ako spotrebiteľa bola dokonale načasovaná, aby som sledoval, ako platobné prostriedky vychádzajú z módy. Najprv penny, potom väčšina mincí (vrátane mojich starostlivo zbieraných štátnych štvrtí) a nakoniec hotovosť všeobecne. Málokedy platím za veci bez plastu, a keď môžem, platím telefónom alebo nositeľným zariadením. Na tento účel by som rád videl, že Fitbit ponúka podporu digitálnych platieb vo svojom základnom rade. Od zastávok v boxoch na dlhých prechádzkach až po nákupy po posilňovni, peňaženka na zápästie je veľkým pohodlím.

Uvedomujem si, že podpora digitálnych platieb nie je tak veľký problém, keď zariadenie používa pripojené GPS. Keď napríklad používam Inspire 3, obvykle mám so sebou telefón na behanie a vychádzky, aby som mohol sledovať svoju trasu. Ale vzhľadom k tomu, že vstavaná GPS je tiež na mojom zozname prianí (spoilery), bolo by celkom prehliadnuteľné v to tiež nedúfať.

Ďalšie chytré funkcie

Kaitlyn Cimino / Android Authority

V súvislosti s tým je rad Inspire nenáročný na peňaženku, ale aj na chytré funkcie. Najnovší režim ponúka základné upozornenia a užitočnú funkciu Nájsť môj telefón. To je všetko. Okrem vyššie popísanej podpory platieb by som bol rád, keby bolo pridané ovládanie hudby. V tejto cenovej hladine to nie je nerozumné, pretože podobné nástroje je možné nájsť na ešte lacnejších trackeroch Xiaomi. Ovládanie hudby uľahčuje správu zoznamov skladieb a obsahu uprostred tréningu, než aby som v polovici práce na bruchu vyťahoval telefón, pretože náhodné prehrávanie znova vyvolalo melódiu Jurského parku.

Čítať:  Porovnanie Wix a WordPress: 5 rozdielov, ktoré treba poznať v roku 2024

S radosťou by som tiež prijal akúkoľvek integráciu aplikácií Google nedávno pridanú do Fitbit's Charge 6, ale to by mohlo vyžadovať príliš veľa. Vplyv Googlu bude naďalej stekať zo stajne Fitbit, takže pre každý prípad držím palce.

Alternatívne farby sledovacie pilulky

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Fitbit Inspire 3 prešiel dlhou cestou k prepracovaniu radu Inspire. V porovnaní so svojim predchodcom je zariadenie elegantné, farebné a všeobecne viac „inšpiratívne“. To tiež začalo popri rade atraktívnych kapiel vo zvýšených štýloch. Prihodil som širokú škálu prispôsobiteľných ciferníkov a zistil som, že tracker je skutočne príjemný na nosenie.

A napriek tomu je sledovacia pilulka Inspire 3 k dispozícii iba v čiernej farbe, čo obmedzuje estetický potenciál zariadenia. Rád by som, aby Fitbit pri uvedení Inspire 4 ponúkal ďalšie farby, aby mali používatelia väčšiu flexibilitu. Dve alebo tri alternatívne povrchové úpravy trackeru by vyzerali skvele s kovovým a dúhovým pásikom Fitbit.

Vstavaná GPS

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Táto posledná je obtiažna, pretože palubný GPS je jednou z hlavných funkcií oddeľujúcich zostavy Fitbit Charge a Inspire. Avšak sledovanie GPS bolo na Charge 6 počas môjho recenzného obdobia také vyberavé, že mám takmer pocit, že ho žiadna linka neponúka. Pripojené GPS je všeobecne v poriadku a rozhodne lepší ako nič; len to vyžaduje, aby som so sebou mal na behaní telefón. To predstavuje problém, keď 90 % mojich bežeckých šortiek nemá vrecká a navyše mám rád voľné ruky na maznanie psov, s ktorými sa stretávam.

Čítať:  Ako to funguje a 6 sietí CPA, ktoré sa majú pripojiť v roku 2024

Aké funkcie chcete na Fitbit Inspire 4 vidieť?

39 hlasov

Rovnako nízka cena

28%

Podpora digitálnych platieb

26%

Viac šikovných funkcií

15%

Ďalšie farebné možnosti

8%

Vstavaná GPS

10%

iný

13%

Bude Fitbit Inspire 4?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

V tejto chvíli je ťažké s istotou povedať, či Fitbit upustí Inspire 4, ale mám podozrenie, že áno. Zatiaľ čo rady chytrých hodiniek Fitbit boli v podstate zrušené príchodom radu Google Pixel Watch, ešte sme nevideli žiadny návrh, že by spoločnosť tiež urobila kroky na verných sledovačov Fitbit. Nepočuli sme žiadne zvesti o Pixel Band ani iné. Medzitým Fitbit upustil od úplne nového Charge 6 s množstvom upgradov. To naznačuje, že spoločnosť plánuje udržať si svoju pozíciu na trhu sledovačov, aj keď sa budúcnosť radov Versa a Sense v štýle chytrých hodiniek zdá oveľa neistejšia. Dúfam, že zostava Inspire sleduje rovnaký príbeh ako Charge a zostane prioritou v stajni Fitbit.

  • Fitbit Inspire — marec 2019
  • Fitbit Inspire HR — marec 2019
  • Fitbit Inspire 2 – september 2020
  • Fitbit Inspire 3 — september 2022

Ak by sa malo spustiť Inspire 4, existuje niekoľko možných časových rámcov, ktoré stoja za to sledovať. Najzreteľnejší je september 2024. To by odrážalo minulé dve generácie a nastavilo rady Inspire a Charge tak, aby vyrovnali roky uvedenia na trh. Druhou možnosťou je, že sa poprázdninového štartu dočkáme v prvom štvrťroku tohto roku. Tento časový rámec je menej pravdepodobný, ak vezmeme do úvahy, že sme nepočuli žiadne zvesti o možnom novom zariadení.

Čítať:  Použitie Dockeru na vytvorenie miestnych vývojových prostredí WordPress

Mali by ste počkať na Fitbit Inspire 4?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Doteraz som nepočul žiadne zvesti o Inspire 4, ktoré by boli dostatočne spoľahlivé, aby som ich mohol uviesť (alebo ich dokonca spomenúť), takže je ťažké žiadať čitateľov, aby čakali na niečo, čo je o niečo viac ako najlepší odhad. Ak sa cítite inšpirovaní (žiadna slovná hračka) chytiť nový tracker a sledovať nové fitness ciele, hovorím, nečakajte. Zaobstarajte si cenovo dostupný Fitbit Inspire 3 (99,95 $ na Amazone) alebo pružina pre nový Fitbit Charge 6 (159,95 $ na Amazone) a dajte sa do pohybu.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE