Zúčastňujeme sa Affiliate World Global 2024

Affiliate World Global odštartuje 28. februára dvojdňovou globálnou konferenciou ako žiadna iná. S dvoma etablovanými regionálnymi výstavami prebieha najočakávanejšia medzinárodná affiliate marketingová udalosť roka s poprednými pridruženými spoločnosťami, profesionálmi v oblasti eCommerce a marketingovými odborníkmi.

Čo je Affiliate World Global?

Affiliate svet je dvojročná konferencia affiliate marketingu, ktorá sa koná v Európe a Ázii. Od roku 2015 sa tieto vysokokvalitné podujatia rozrástli na viac ako 7 000 návštevníkov a ročne zastúpených viac ako 250 spoločností.

Affiliate World Global 2022, čo sa sľubuje, že to bude ich najväčšia pridružená udalosť od začiatku pandémie, predstaví najnovšie trendy a poznatky založené na údajoch na pozadí západov slnka na streche a nočného života v priemysle. Dubaj, Spojené arabské emiráty môže ponúknuť.

Zoznámte sa s DreamHost na Affiliate World Global 2024

Tím DreamHost je nadšený zo stretnutia s našimi súčasnými affiliate partnermi a nových priateľov a priemyselných partnerov v Affiliate World Global. Pozdravte nás v stánku č.A01:

Už sa nevieme dočkať, kedy si s vami pokecáme o zvyšovaní vašich affiliate výnosov alebo o tom, ako začať s affiliate programom DreamHost! S naším tímom sa môžete stretnúť v našom stánku alebo si naplánovať stretnutie počas výstavy Calendly odkaz.

Čítať:  CJ Affiliate Review 2024 (Commission Junction): Najlepšia affiliate sieť?

Reproduktory Affiliate World Global 2024

Minulí rečníci Affiliate World čítali ako kto je kto z affiliate marketingu. Medzi ostatnými sú Neil Patel, Ezra Firestone, Oli Gardner a Penny Jarusatree. Tohtoročné reproduktory sa nijako nelíšia, pričom niektoré z najväčších a najjasnejších vystupujú na scénu v Dubaji. Tu je náš užší zoznam rečníkov, ktorých by ste si nemali nechať ujsť:

  • Mark Joyner: Vynálezca sledovacieho pixela
  • Mirella Crespi: Zakladateľ Pixelhaus, agentúra pre značky zamerané na ženy
  • Van Oakes: CEO, Goat Media a Snapchat Star
  • Travis Chambers: Zakladateľ, Chamber.Media a Forbes 30 pod 30

S už potvrdenými viac ako 35 prednášajúcimi sa pripravte na to, že sa tento február v Dubaji ponoríte do množstva vedomostí a skúseností.

Affiliate World Global 2024 Sessions

Vzrušujúce relácií na Affiliate World Global 2022 zahŕňajú tituly ako Advertising Apocalypse, Ako znížiť CPA, Čo najlepšie využiť algoritmus TikTok a Ako predať čokoľvek na Facebooku. Točia sa okolo troch hlavných tratí:

  • Facebook reklamy
  • Vedúca generácia
  • Elektronický obchod

Súčasťou konferencie budú aj relácie na aktuálne najhorúcejšie témy, ako napr

chatboty, natívne reklamy, e-mailová reklama a mnoho ďalších.

Affiliate World Global 2024: Miesto konania

Affiliate World Global 2022 sa koná v srdci Dubaja, jednej z najunikátnejších a najluxusnejších medzinárodných lokalít, aké existujú. Oficiálnym miestom stretnutí a Expo je 25 Hours Hotel; Nachádza sa hneď vedľa Svetového obchodného centra v Dubaji a ponúka ľahký prístup do miest, ktoré musíte vidieť v meste.

Čítať:  Koľko stojí YouTube TV? Plány, doplnky a ďalšie

Samozrejme, keďže zdravotné predpisy sú stále na prvom mieste, je dôležité vedieť, že Spojené arabské emiráty sú v súčasnosti na prvom mieste v rebríčku Bloomberg. Rebríček odolnosti Covid. Dubaj má tiež najvyššiu zaočkovanosť na svete, vďaka čomu je Dubaj a Spojené arabské emiráty jedným z najbezpečnejších miest na usporiadanie tohtoročnej konferencie.

Affiliate Word Global 2022 od 28. februára do 1. marca
Dubai One Central, Trade Center 2, Dubaj, Spojené arabské emiráty
Viac informácií o Affiliate World Conferences nájdete na: https://affiliateworldconferences.com/

×

Získajte náš bulletin
Buďte prvý, kto získa najnovšie aktualizácie a návody.

Ďakujeme, že ste nás odoberali!

Páči sa vám, čo čítate?

Ďakujeme vám za vašu reakciu!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE