Zvážte WooCommerce pred Magento 2

V roku 2016 Magento poverilo FitForCommerce vypracovaním štúdie celkových nákladov na hostingové projekty Magento 2 Enterprise. FitForCommerce urobil rozhovor s takmer dvadsiatimi spoločnosťami a partnermi Magento o tom, koľko tieto projekty stoja, koľko času na dokončenie a ktoré faktory ovplyvnili harmonogram a náklady a ktoré nie.

Ich zistenia sú k dispozícii tua možno nájsť niekoľko prípadových štúdií zákazníkov Magento tu. Zistenia rozoberieme nižšie.

Boli identifikované dva druhy aktualizácií; „Štandardné“ a „Komplexné“. Pre kontext uvádzame, ako boli jednotlivé kategorizované:

Štandardné

 • Uzemnená téma Magento
 • Štandardná komplexná konfigurácia namiesto prispôsobenia obchodnej logiky
 • Niekoľko populárnych a vyspelých rozšírení tretích strán
 • Integrácia výmeny dát cez Magento API

Komplexné

 • Komplikované UX/UI / retrofity
  Prispôsobenie obchodnej logiky
  Skoré verzie rozšírení, veľa rozšírení, vlastné rozšírenia
  Zložité integrácie

Aktualizácia „Standard“ stála viac ako 65 000 dolárov

Sana Safinaz je popredným maloobchodným predajcom luxusu, ktorý vyhovuje modernej žene. Ich internetový obchod sa musí spojiť s tridsiatimi maloobchodnými predajňami a zároveň doručovať objednávky do celého sveta. Tu je cena, pokiaľ ide o peniaze a hodiny:

 • Štandardný celkový počet hodín = 450 hodín
 • Štandardný celkový čas na dokončenie = 30 dní
 • Štandardné celkové náklady = 67 500 USD
Čítať:  Čo klienti potrebujú vedieť pred najatím agentúry

„Komplexný“ upgrade stál viac ako 400 000 dolárov

Oliver Sweeney, založený v Británii v roku 1989 a odvtedy robí topánky skvelými, berie inšpiráciu z celého sveta a potom ju filtruje cez ich rozhodne britský objektív. Obchod má viac ako päťtisíc produktov a ročne urobí okolo dvadsaťtisíc objednávok. Tu je pohľad na to, čo v konečnom dôsledku stojí upgrade:

 • Komplexné celkové hodiny = 1600 hodín
 • Komplexný celkový čas na dokončenie – 5 mesiacov
 • Celkové celkové náklady = 427 000 USD

Častejšie ako „upgrade“ znamená „prestavať“

Môžete vykonať inováciu z ktorejkoľvek z týchto troch možností:

  • riešenie elektronického obchodu tretej strany
  • z Magento Community 1.x vydanie
  • od Magento Enterprise Edition 1.x (čo umožňuje iba Magento 2)

Majte na pamäti, že aj keď používam výraz upgrade, každý prechod z Magento 1.x na Magento 2 je v podstate prestavba.

Ak inovujete z Magento Enterprise 1.x a naozaj sa chcete dostať k cenám, pozrite si článok o cenách Magento tu.

Bude WooCommerce stáť menej ako Magento?

Rovnako ako Magento, aj obchody WooCommerce majú rôzne náklady. Obchody môžu byť vytvorené za menej ako 10 000 dolárov a iné stoja viac ako 100 000 dolárov. Otázka nie je len o cene – aj keď vo všeobecnosti stojí výstavba obchodov WooCommerce menej.

Skutočným problémom je, že keď počujete niekoho hovoriť o inovácii z WooCommerce 2.3 na WooCommerce 3.3, náklady sú minimálne. Platforma pod ňou (jadro kódu) sa nemení.

Čítať:  Quillbot vs Grammarly vs Wordtune

Aj keď by ste chceli, aby proces skontrolovala agentúra alebo vývojár, nerobíte prestavbu. V skutočnosti robíte upgrade v pravom slova zmysle. Aktualizácie si môžu vyžadovať čas (a čas stoja peniaze), ale nebudú mať rovnakú úroveň priamych nákladov.

Ak teda plánujete „upgrade“ z Magenta, mali by ste sa aspoň pozrieť na to, koľko by vás stála prestavba na WooCommerce – najpopulárnejšej platforme elektronického obchodu na planéte – pretože budete robiť prestavbu nie záleží čo.

Ste pripravení urobiť tú najlepšiu voľbu pre váš eCommerce obchod? Získajte viac informácií o našom spravovanom hostingovom riešení WooCommerce. Pre viac noviniek z eCommerce sa prihláste na odber blogu Hostinger alebo nasleduj nás na Twitteri.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE