Zvažujete webové stránky ako Shopify? Prečo je StoreBuilder tou lepšou voľbou

Na internete si môžete kúpiť takmer čokoľvek. Je to rýchle, jednoduché a rýchlo sa stáva preferovaným spôsobom nakupovania.

Predaj elektronického obchodu za posledné dva roky vyskočil z 13,6 % na takmer 20 %. Projekcie ukázať, že to bude len rásť.

Ak toto čítate, pravdepodobne sa chystáte preniknúť do elektronického obchodu. Pravdepodobne ste už počuli o možnostiach, ako je Shopify, ktoré by mali uľahčiť a rýchlo začať.

Ale je to naozaj tak?

Aj keď to môže byť dobre známe, Shopify nie je vašou jedinou možnosťou. V skutočnosti existuje veľa alternatív Shopify a na výber je veľa webových stránok, ako je Shopify. Niektoré sú dokonca lepšie ako Shopify.

V tomto blogu urobíme podrobné porovnanie jedného z nich: StoreBuilder.

Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o StoreBuilder, Shopify a všetkých úvahách, ktoré musíte urobiť pred vytvorením internetového obchodu.

Webové stránky ako Shopify: Zoznámte sa s StoreBuilderom

Shopify je platforma elektronického obchodu typu všetko v jednom, ktorá hostí váš internetový obchod. Jeho šablóny môžete použiť aj na vytvorenie svojho obchodu. Platforma sa stará o všetky hostingové a technické aspekty vašej stránky.

Na druhej strane StoreBuilder je presne taký, ako to znie – tvorca internetového obchodu. Z vysokej úrovne je StoreBuilder webovou stránkou ako Shopify, pretože pre používateľov vytvára obchody s elektronickým obchodom. Pomocou inteligentného sprievodcu StoreBuilder zjednodušuje proces vytvárania stránok a nevyžaduje žiadne kódovanie.

Čítať:  9 spôsobov, ako opraviť Nemožno nainštalovať voliteľné funkcie systému Windows v systéme Windows 11/10

StoreBuilder je open source. Je založený na WooCommerce, čo je doplnok elektronického obchodu pre WordPress. StoreBuilder je tiež podporovaný plne spravovaným hostingom od Hostinger.

Shopify aj StoreBuilder je možné použiť na vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu a postarať sa aj o jej hosťovanie. Existuje však niekoľko kľúčových rozdielov medzi platformami – niektoré z nich robia StoreBuilder lepším ako Shopify.

4 spôsoby, ako je StoreBuilder lepší ako Shopify

Teraz, keď rozumiete StoreBuilder a Shopify na vysokej úrovni, poďme rozobrať niektoré funkcie a rozdiely medzi týmito dvoma možnosťami.

StoreBuilder je otvorený zdroj

Prečo je open source taký veľký problém, pokiaľ ide o elektronický obchod? Jednoducho povedané, sú nulové licenčné poplatky, keď používate open source vs. proprietárny, ktorý má na druhej strane licenčné poplatky.

Možno sa pýtate, je Shopify open source? Shopify je platforma s uzavretým zdrojom. S riešeniami Software as a Service (SaaS), ako je Shopify, môžete podliehať mesačným alebo ročným poplatkom. Ale to nie je jediný dôvod, prečo je pre váš internetový obchod dôležitý výber open source riešenia elektronického obchodu.

Keď vytvárate internetový obchod, vyžaduje si to čas a úsilie. Ak trávite čas vytváraním internetového obchodu, nechcete ho v budúcnosti prestavovať, ak zmeníte platformu. Bohužiaľ, presne to by ste museli urobiť, ak by ste opustili Shopify.

S možnosťou uzavretého zdroja, ako je Shopify, musíte svoj web prebudovať od začiatku, ak sa rozhodnete presunúť svoj web inam. So službou Shopify využívate priestor, kým zaň neprestanete platiť.

Čítať:  Ako pridať miniaplikáciu do WordPress

Na druhej strane, StoreBuilder je open source. Keď používate StoreBuilder, používate WordPress a WooCommerce. Tieto platformy s otvoreným zdrojom vám umožňujú jednoducho migrovať na inú platformu, ak sa tak rozhodnete. S StoreBuilder vytvárate aktívum, ktoré môžete priniesť kamkoľvek.

Žiadne skryté poplatky s StoreBuilderom

Vedieť, za čo platíte, je dôležité, ak chcete byť úspešní v elektronickom obchode. Nízkonákladový plán, ktorý sa zdá byť príliš dobrý na to, aby bol pravdivý, môže byť práve taký. A so službou Shopify sa všetky poplatky a dodatočné náklady skutočne sčítajú.

Služba Shopify má dva hlavné typy poplatkov: poplatky za plán a poplatky za predaj.

Poplatok za váš plán sú mesačné alebo ročné náklady na používanie platformy Shopify. Ďalej sú to transakčné poplatky a poplatky za platbu kreditnou kartou. Tie znižujú vaše zisky z každého ťažko zarobeného predaja, ktorý uskutočníte.

Niektorým z nich sa môžete vyhnúť používaním služby Shopify Payments, ktorá nie je dostupná vo všetkých krajinách a nemusí byť preferovaným spracovateľom platieb vašich zákazníkov. Hlavným konkurentom Shopify Payments je napríklad PayPal. Môžete niekoho dostať až na stránku „Odoslať objednávku“ a nechať niekoho, aby opustil svoj košík, ak vám nemôže zaplatiť tak, ako chce.

Chcete rýchlejšiu tému so službou Shopify? Bude vás to stáť. Chcete tie najlepšie aplikácie na budovanie vášho obchodu? Budete musieť znova otvoriť peňaženku. Zrazu váš nákladovo efektívny plán preskočí z cenovo dostupného na poľutovaniahodný – a rýchly.

Čítať:  Povedzte, že si pamätáte najlepšie septembrové tweety WordPress?

S StoreBuilderom neplatíte licenčný poplatok ani vám nebude účtovaný kus po kuse. K dispozícii máte celú knižnicu bezplatných doplnkov a tém.

Iste, existujú platené témy a doplnky WooCommerce, ale existujú aj bezplatné verzie takmer všetkého. Nič, čo potrebujete, nezničí banku. Plány Hostinger sa dodávajú s upravenou knižnicou prémiových aj bezplatných doplnkov a rozšírení, ktoré sú vyskúšané a pravdivé, vrátane Kadence Theme Pro, Kadence Blocks Pro a ďalších.

Navyše, ceny StoreBuilder sú vopred a v skutočnosti lacnejšie ako Shopify.

StoreBuilder váhy pre dopravné špičky

Všetci máme z času na čas pomalé dni. Niekedy máme dni, keď zákazníci búchajú na vaše dvere. Keď prevádzkujete internetový obchod, schopnosť uspokojiť dopyt je jednou z najväčších výziev elektronického obchodu.

Získate neočakávané zvýšenie návštevnosti? S StoreBuilder od Hostinger sa vám automaticky upraví mierka zadarmo. Dáme vám to, čo potrebujete, aby ste sa dostali cez búrku – a potom vás vrátime späť tam, kde ste boli, keď sa prílev zákazníkov spomalí.

So službou Shopify nie je možné automatické škálovanie. Vaša stránka dokáže zvládnuť len toľko návštevnosti a potom budete presmerovaní na možnosti Shopify Plus. To je drahý upgrade pre dočasný prílev návštevníkov. Nemá zmysel upgradovať na deň, keď historicky nepotrebujete túto úroveň šírky pásma.

StoreBuilder má neobmedzené prispôsobenie a prenosnosť

Krása používania open source riešenia, ako je StoreBuilder, je v tom, že môžete upravovať každý jeden detail. Vaša stránka je vaše plátno.

Čítať:  Ako poskytovať obrázky vo formátoch novej generácie v programe Word...

Bohužiaľ, to isté neplatí o Shopify. Shopify používa šablóny, ktoré nie sú úplne prispôsobiteľné. Preto každá stránka Shopify vyzerá rovnako – obmedzené ponuky šablón.

S StoreBuilder bude vaša krásna stránka rýchlo fungovať. Každý jej aspekt si môžete urobiť skutočne podľa seba. Nemusíte sa učiť kódovať. Nemusíte byť webový vývojár (hoci by to nikoho nezranilo). Načítate svoje aktíva, vyberiete si možnosti a máte jedinečný obchod, ktorý je len váš.

Uvažujete o zmene poskytovateľa? To nie je problém – zvládneš to, vezmeš to!

StoreBuilder beží na platforme open source. Už sa nikdy nemusíte obávať, že prídete o všetku prácu, ktorú ste na svoje stránky vložili.

Zrátané a podčiarknuté: StoreBuilder je lepší ako Shopify

Pokiaľ ide o elektronický obchod, máte veľa možností. Ak hľadáte webové stránky ako Shopify, zvážte StoreBuilder. Možno sme trochu zaujatí, ale myslíme si, že StoreBuilder je určite lepší ako Shopify.

Koniec koncov, váš obchod by mal byť vaším obchodom vo všetkých možných smeroch.

  • Chcete cenu, ktorá vám vyhovuje? Skontrolujte.
  • Chcete mať možnosť urobiť všetko podľa seba? Skontrolujte.
  • Chcete sa vyhnúť tomu, aby ste museli meniť plány, aby ste uspokojili dopyt? Skontrolujte.

Príďte sa pozrieť, prečo je StoreBuilder najrýchlejší a najjednoduchší spôsob vytvorenia elektronického obchodu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE