Zvyšuje sa vaše skóre pomocou četov?

Ste používateľom služby Snapchat a zaujíma vás, či sa vaše skóre Snap zvyšuje s četovaním? Netreba sa báť. V tomto článku odpovieme na vašu otázku.

Pokiaľ ide o Snap Score, u mnohých ľudí je vidieť posadnutosť. Vysoké skóre Snap sa tiež považuje za vysoký stav v SnapOsphere. Mnoho ľudí si myslí, že čím viac chatujete na Snapchate, tým viac stúpa skóre Snap. Takže, zvyšuje sa vaše Snap Score s četovaním?

Keďže to, ako funguje skóre Snap, je pre všetkých okrem Snapchatu stále záhadou, môžete sa sami seba opýtať, „Zvyšuje sa vaše skóre pri chatovaní? A ak áno, ako? Zvyšuje sa zakaždým, keď chatujete? Zvyšuje sa to, keď chatujete s novými ľuďmi?

Jednoduchá odpoveď je, že nikto nevie. Žiadny konkrétny dôkaz nepoukazuje na to, či sa vaše Snap Score zvyšuje z chatov. podobne, Snapchat nezverejnila žiadne také náznaky, že chatovanie s bežným priateľom alebo neznámym človekom zvýši vaše Snap Score. Vieme však, že Snap Score sa zvyšuje, keď odošlete snímku a keď ju otvoríte. Poďme sa teda ponoriť do toho, ako to všetko funguje a zistite skryté spôsoby, ako zvýšiť svoje Snap Score, ak nejaké existujú.

Zvyšuje sa vaše skóre pomocou četov?

Snapchat je v tomto smere veľmi uzavretý. Existuje žiadne jasné vysvetlenie toho, ako a čo zvyšuje vaše Snap Score. Robí to však zvýšiť, keď pošlete nové snímky svojim priateľom; niekedy to nefunguje. Takže odpoveď na vašu otázku: ‘Zvyšuje sa vaše skóre Snap pomocou chatov?’ je ‘Nikto nevie okrem Snapchatu.’

Čítať:  Ako spravovať Nginx pomocou Štart, Stop a Reštart

Algoritmus Snapchat odmeňuje zapojenie. To znamená, že čím viac budete komunikovať s ľuďmi na platforme, získate vyššie body. Za každé odoslanie snímky budete odmenení bodom. Zakaždým, keď zadáte svoj Snap ako príbeh, získate 1 bod. A zakaždým, keď otvoríte nudnú selfie svojho priateľa, získate 1 bod.

Tým to však nekončí. O náraste rozhodujú ďalšie faktory. Vyššie uvedené príklady sú zrejmé, pretože Snapchat nehovorí o všetkých metrikách používaných na výpočet skóre. Jednoducho povedané, možno budete môcť zvýšiť svoje Snap skóre pomocou chatov, pretože chatovanie je aktívne na Snapchatea vieme, že algoritmus Snapchat odmeňuje interakcie a aktívnu aktivitu na platforme.

Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je pravidelne sa stretávajte so svojimi priateľmi a rodinou na Snapchate a posielajte im snímky každý deň. Mali by ste tiež otvoriť patentky ostatných a zapojiť sa do nich. To bude určite zvýšte svoje Snap Score, pretože ste aktívny a konverzujete na platforme.

Ako funguje Snap Score?

Snap Score je číslo, ktoré zaznamenáva vašu aktivitu a angažovanosť na platforme. Toto skóre je čisto kozmetické a nemá žiadnu hodnotu okrem vysokého skóre. Ak zostanete nečinný na platforme, skóre Snap sa tiež prestane zvyšovať a zastaví sa.

Takže vždy, keď uvidíte osobu s vysokým Snap Scoremôžete aspoň predpokladať, že osoba je veľmi aktívna na Snapchate.

Ak chcete dosiahnuť vysoké skóre na Snapchate, môžete postupovať podľa stratégií uvedených nižšie. Zistili sme, že je to veľmi efektívne. Zaoberá sa aj požiadavkou zapojenia algoritmom, a určite uvidíte zvýšenie svojho Snap Score.

Čítať:  Ako prediktívna analýza prináša revolúciu v marketingových kampaniach

Uverejňovanie vašich záberov do príbehov

Zverejňovanie vašich záberov do vašich príbehov Snapchat je najlepší spôsob, ako zvýšiť skóre záberu. Skóre snímky sa zvýši zakaždým, keď uverejníte snímky vo svojich príbehoch. Je to preto, že keď pravidelne uverejňujete svoje zábery vo svojich príbehoch Snapchat, budete na Snapchate aktívni, a preto vás algoritmus Snapchat odmení bodmi.

Odosielanie snímok svojim priateľom

Odosielanie snímok svojim priateľom na Snapchat, či už ako obrázok alebo videozáznam, zvyšuje váš bod. Ide o priame spojenie s vašimi priateľmi a rodinou na platforme a algoritmus Snapchat vás odmení. Toto zapojenie je tiež formou rozhovoru, ktorý odosielate a prijímate odpovede na Snap.

Odosielanie snímok môže tiež viesť k viacerým četovým konverzáciám. takže, zvyšuje sa vaše skóre z chatov? To sa zvyšuje o 1 bod za každý odoslaný snap, čo sme si vedomí.

Pravidelne otvárajte snímky

Posielanie snímok nestačí. Tiež musíte otvorte snímky, ktoré dostanete. Nemôžete odmietnuť napredovanie iných ľudí, aby sa s vami spojili na Snapchate, pretože sa to považuje za odrádzajúce a odmietajúce zapojenie. Otvorenie aplikácie Snaps môže začať nový rozhovor s osobou. takže, zvyšuje sa vaše skóre z chatov?

Kedykoľvek otvoríte snímku, ktorá vám bola odoslaná, Algoritmus Snapchat vás odmení bodom. Môžete to použiť na zvýšenie komunikácie s ostatnými ľuďmi a poslať im viac snímok, čím sa zvýši vaše skóre snímky.

Pridávanie priateľov na Snapchat

Pridávanie ďalších a Zdá sa, že viac priateľov tiež zvyšuje Snap Score. Môže to byť preto, že Algoritmus Snapchat vidí rastúci zoznam priateľov ako angažovanosť a aktivitu na platforme. Takže čím viac priateľov máte na Snapchate, môžete tiež posielať viac snímok a otvoríte viac snímok. To všetko zvyšuje možnosť, že získate viac Snap Scores.

Čítať:  Najlepšie platformy na spoluprácu pri obsahu: Čo hľadať

takže, zvyšuje sa vaše skóre z chatov? Existuje vysoká šanca, že viac chatovania sa bude považovať za väčšiu angažovanosť a pomôže vám to získať viac bodov. Okrem tohto predpokladu však nemáme definitívny dôkaz o tom, že chaty zvyšujú skóre Snap na Snapchate.

Môžete zvýšiť skóre iným spôsobom?

Zdá sa, že všetky spôsoby, ako môžete zvýšiť Snap Score na Snapchate, sú poháňané tromi hlavnými vecami, napr. Angažovanosť, rast a aktívna aktivita na platforme. Takže ak sú ostatné spôsoby v súlade s týmito tromi základnými myšlienkami, môžete zvýšiť skóre inými spôsobmi.

ale ak ostatné spôsoby zahŕňajú nejaký druh hackov alebo skratiekpotom sa bojíme, že môže nefungujú tak, ako chcete. Mnohí používatelia sa napríklad domnievajú, že sa môžete dostať k vyšším Snap Scores, no môžeme vás ubezpečiť, že to tak nie je. Nemôžete manipulovať s algoritmom, aby ste zvýšili skóre akýmkoľvek iným spôsobom, ktorý nerieši žiadny z troch parametrov.

Takže by ste mali prestaňte počúvať ľudí, ak tvrdia, že zvyšujú vaše Snap Score s nejakým hackom. Môžete však použiť triky, ktoré vám môžu pomôcť pri riešení jedného alebo viacerých parametrov, ako napr Odosielanie snímok, keď je väčšina vašich priateľov aktívna a odosielanie snímok viacerým ľuďomčo zvyšuje možnosť, že vaše snapy otvorí viac ľudí.

Tieto nápady môžete použiť na vytvorenie Algoritmus Snapchat vidí nárast vašej aktivity na platforme. To vám pomôže zvýšiť vaše Snap Score.

Čítať:  Ako používať LinkedIn pre svoje podnikanie – tipy a triky pre profesionálov

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky súvisiace s témou „Zvyšuje sa vaše skóre pomocou rozhovorov“ sú prevzaté z internetu.

Aké je najvyššie skóre snímky?

Najvyššie skóre Snap, aké kedy bolo dosiahnuté, je podľa Používateľ Snapchatu: cris_thisguy. The užívateľské skóre viac ako 50 miliónov v Snap Score a odvtedy drží rekord. Ak teda chcete radu odborníka o tom, či sa vaše Snap Score zvyšuje chatovaním, odpovie vám táto osoba.

Koľko snímok za deň je normálne?

To sa nedá určiť. Ale ako uvádzajú niektoré záznamy na internete, priemerne 20-25 Snímok sa považuje za normálne. Ale aj tu, väčšina aktívnych používateľov odošle približne 100 – 150 snímok denne.

O koľko sa zvýši vaše skóre za jeden krok?

Zvyčajne, Skóre Snap 1 sa zvyšuje za Snap, ktorý odošlete, uverejníte zábery vo svojom príbehu alebo otvoríte Snímky, ktoré vám poslali vaši priatelia.

Záver

Preto odpoveď na vašu otázku “Zvyšuje sa vaše Snap Score s četovaním?” je „existuje vysoká pravdepodobnosť“ Motív sociálnych médií, vzor, ​​v ktorom algoritmus odmeňuje používateľa, však naznačuje, že Snap Scores má niečo spoločné s častými chatmi.

Avšak, chaty nemôžu obsahovať len texty, ale mali by mať aj časté snímky odosielané a prijímané z oboch strán. Zvýši sa teda vaše Snap Score z chatov? Prečo to na týždeň nevyskúšate sami a nezistíte, či vám to funguje? Hovoríme, že to určite bude fungovať. Dúfam, že to odpovie na vašu otázku o „Zvyšuje sa vaše skóre pomocou rozhovorov“ a pomôže vám nájsť odpovede, ktoré hľadáte.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE