3 spôsoby, ako zobraziť staré upozornenia na telefóne Samsung Galaxy

Existuje veľa prípadov, keď odmietnete upozornenie na telefóne bez rozmýšľania. Ale hneď po odstránení ste si uvedomili, že to bola chyba. Ak sa vám to stáva často, poviem vám, ako uložiť a zobraziť históriu týchto starých upozornení na smartfóne Samsung a prečítať si ich neskôr. Android má funkciu histórie upozornení, ale najprv ju musíte povoliť v nastaveniach. Budeme hovoriť aj o aplikáciách tretích strán, aby sme získali lepšiu kontrolu nad týmito upozorneniami.

Ako zobraziť staré upozornenia na telefónoch Samsung

Prístup k histórii upozornení vám pomôže čítať správy bez upozornenia odosielateľa, že ste si prečítali jeho správy. A dokonca môže pomôcť sledovať, ktorá aplikácia odosiela maximálny počet spamových správ, takže ju môžete odinštalovať, aby ste sa zbavili upozornení na spam. Nižšie sme spomenuli tri spôsoby, ako zobraziť starú históriu upozornení na telefónoch Samsung Galaxy

Čítať:  Ako opraviť svoj pevný tehlový telefón Xiaomi s uzamknutým bootloaderom

Metóda 1 – Povoľte históriu upozornení v nastaveniach

História upozornení je k dispozícii na všetkých smartfónoch so systémom Android 11 a novším, ale v predvolenom nastavení je zakázaná. Po povolení v nastaveniach sa budú vaše upozornenia uchovávať v histórii, aj keď ich zrušíte.

1. OTVORENÉ nastavenie na smartfóne Samsung a prejdite na Upozornenia.

2. Vyberte Pokročilé nastavenia a potom prejdite na História upozornení.

zobraziť starú históriu upozornení na Samsungzobraziť starú históriu upozornení na Samsung

3. Tu povoľte prepínač pre históriu upozornení.

zobraziť starú históriu upozornení na Samsung

4. Raz povolené telefón začne uchovávať vašu históriu upozornení.

Ak chcete teraz skontrolovať upozornenia, ktoré ste odmietli v telefóne, postupujte podľa rovnakých krokov a otvorte stránku História upozornení. Tu nájdete všetky upozornenia, ktoré boli odmietnuté.

Metóda 2 – Skontrolujte históriu upozornení pomocou Good Lock

„Good Lock“ je oficiálny nástroj od spoločnosti Samsung exkluzívne pre smartfóny Galaxy na prispôsobenie vzhľadu a štýlu vášho smartfónu. Má však aj niekoľko modulov, ktoré vám môžu pomôcť vylepšiť funkčnosť vášho telefónu, jeden z týchto modulov sa nazýva „NotiStar“. Poskytuje vám väčšiu kontrolu nad históriou upozornení. Postupujte podľa pokynov na inštaláciu a nastavenie do telefónu.

1. Nainštalujte si aplikáciu Good Lock na vašom smartfóne Samsung z Galaxy Store.

2. Otvor Aplikácia Good Lock a prepnite na Záložka Life Up.

zobraziť starú históriu upozornení na Samsung

3. Posúvaním nájdite NotiStar modul a klepnite na Inštalácia.

4. Tým sa otvorí Predajňa Galaxy stránka pre Modul NotiStar. Nainštalujte si ho do telefónu.

5. Po nainštalovaní znovu otvoriť aplikáciu Good Lock a vyberte NotiStar.

Čítať:  Ako zablokovať alebo odblokovať niekoho na Discord

zobraziť starú históriu upozornení na Samsung

6. Klepnutím na prepínač v aplikácii povoliť modul.

zobraziť starú históriu upozornení na Samsungzobraziť starú históriu upozornení na Samsung

7. Po aktivácii si ho môžete prispôsobiť tak, aby ukladal upozornenia do telefónu pomocou nastavení nižšie.

Ak chcete skontrolovať upozornenia, musíte prejsť do aplikácie Good Lock a otvoriť modul NotiStar. Alebo môžete vytvoriť odkaz na modul na domovskej obrazovke a priamo otvoriť modul Notistar a skontrolovať históriu.

Metóda 3 – Na zobrazenie starých upozornení na Samsungu použite aplikáciu tretej strany

Nap je aplikácia tretej strany, ktorá ukladá vaše upozornenia do telefónu a umožňuje vám ich neskôr skontrolovať. Táto aplikácia je najvhodnejšia, ak dostávate veľa upozornení; môžete filtrovať upozornenia podľa aplikácií a vyhľadať konkrétne upozornenie. Tu je návod, ako ho použiť.

1. Nainštalujte Aplikácia Nap z obchodu Google Play na vašom smartfóne.


2. Spustite aplikáciu a nastavte ju zadaním potrebné povolenia.

zobraziť starú históriu upozornení na Samsung

3. Po nastavení sa aplikácia spustí uchovávať históriu upozornení.

zobraziť starú históriu upozornení na Samsung

Aplikácia má niekoľko predvolieb a možností na vytvorenie ďalších takýchto kariet. Tým sa v jednej sekcii odfiltrujú upozornenia, ktoré najviac potrebujete. Môžete selektívne odložiť upozornenia, ktoré sa po prijatí na smartfóne automaticky zatvoria.

často kladené otázky

Otázka: Ako skontrolovať moje upozornenia po ich odmietnutí?

Svoje upozornenia môžete skontrolovať po ich odmietnutí jedným z vyššie uvedených spôsobov. Tieto aplikácie alebo nastavenia musia byť nainštalované alebo povolené vopred, aby sa upozornenia uložili a neskôr ich môžete skontrolovať. K upozorneniam, ktoré ste zrušili pred nastavením aplikácie alebo povolením nastavenia, nie je možné získať prístup.

Čítať:  2 spôsoby, ako získať funkciu Circle na vyhľadávanie na telefónoch iných značiek než Samsung

Otázka: Môžem dôverovať aplikácii Good Lock s mojimi upozorneniami?

Áno. Aplikácii Notistar môžete dôverovať, ak máte obavy o svoje súkromie. Túto aplikáciu pre majiteľov smartfónov Galaxy vyvinula samotná spoločnosť Samsung.

Otázka: Ako môžem zobraziť starú históriu upozornení na smartfónoch iných značiek ako Samsung?

Aj keď nevlastníte smartfón Samsung, dva z troch vyššie uvedených spôsobov budú fungovať bezchybne. Na kontrolu histórie starých upozornení v telefóne vám odporúčam použiť aplikáciu Nap na vašom smartfóne.

Zabaliť sa

Takto môžete povoliť a zobraziť starú históriu upozornení na svojom smartfóne Samsung a skontrolovať ju aj po ich zrušení. Vďaka tomu si teraz môžete prečítať všetky staré správy WhatsApp bez odosielania potvrdení o prečítaní. Dá sa použiť aj na nájdenie vinníkov aplikácie, ktorá vám vždy posiela upozornenia na spam. Zostaňte naladení na GadgetsToUse, kde nájdete ďalšie technické tipy.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE