Ako nájsť kanály v telegrame

Hoci Telegram existuje už niekoľko rokov, stále je to ctižiadostivá aplikácia na odosielanie správ, ktorá vzala svet útokom. Aplikácia je bezplatná, rýchla a tvrdí, že je jedným z najbezpečnejších poslov. Umožňuje ľuďom spojiť sa jednoducho, bez akýchkoľvek hraníc.

Ako nájsť kanály v telegrame

Na telegrame môžete použiť kanály, ktoré sú podobné stránkam na Facebooku. Ak vás zaujíma, ako nájsť kanály na telegrame, ste na správnom mieste. Pokračujte v čítaní a dozviete sa ako. Dozviete sa tiež viac o kanáloch, vlastnom vytváraní kanálov a rozdieloch medzi súkromnými a verejnými telegramovými kanálmi.

Čo sú kanály?

Nie, toto nie sú televízne kanály. Telegramové kanály sú trochu odlišné. Telegram je open-source aplikácia, čo znamená, že každý na nej môže vytvárať obsah a zlepšovať platformu. Kanály nie sú rovnaké ako skupiny v telegrame.

Skupiny sú menšie a väčšinou len pre pozvaných. Skupina má limit maximálne 200 000 ľudí. Kanály môžu mať neobmedzený počet členov po celom svete. Zvyčajne sa točia okolo väčších tém a pojmov, napríklad milovníkov hororových filmov.

To je len hrubý príklad. Kanály možno tiež rozdeliť na verejné a súkromné ​​kanály. Je logické, že verejné kanály sú otvorené pre každého, zatiaľ čo súkromné ​​kanály sú tiež len na pozvanie, tj musíte dostať pozvanie od člena kanála, aby ste sa mohli pripojiť.

Čítať:  Ako opraviť zobrazovanie príbehov na Instagrame so zlou kvalitou

Preto sú skupiny pre úzke komunity a komunikáciu medzi členmi. Kanály sú lepšie na propagáciu vecí alebo vysielanie správ pre väčšiu populáciu na telegrame.

Ako nájsť kanály

Ako nájsť kanály v telegrame

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete vyhľadávať kanály telegramu. Jedna z metód je skutočne logická a už by ste ju mali všetci poznať. Hovoríme o použití možnosti natívneho vyhľadávania Telegramu. Nezabudnite stiahnuť telegram z oficiálnej webovej stránky alebo ju aktualizujte na najnovšiu verziu pomocou tohto odkazu.

 1. Po nainštalovaní telegramu môžete jednoducho otvoriť aplikáciu a použiť vyhľadávací panel. Klepnite na lupa ikonu a vyhľadajte kanál, ktorý by vás mohol zaujímať (napr. komiks Marvel).

Aj keď je to najjednoduchší spôsob vyhľadávania kanálov telegramu, nie je najlepší. Táto metóda je obmedzená, pretože zobrazuje iba niekoľko výsledkov na vyhľadávanie.

Vyhľadajte kanály telegramov online

Uhádli ste – internet je váš priateľ. Dobrým miestom, kde začať hľadať kanály Telegram, je Reddit. Toto je jedna z najväčších stránok na internete s miliónmi komunít vrátane tých z Telegramu.

Potom môžete vyhľadať jednu z mnohých vyhradených webových stránok na vyhľadávanie kanálov v telegrame. Jedným z nich je telegram-group.com. Táto webová stránka má veľa kategórií a skutočne jednoduché používateľské rozhranie. Ďalšia skvelá stránka je telegram kanály.me. Má ešte viac kanálov ako predchádzajúci a ešte lepšiu používateľskú skúsenosť.

Toto sú len niektoré z mnohých dostupných webových stránok. Ak nie ste spokojní s týmito dvoma, môžete si ich vyhľadať online. Všetky tieto stránky uvádzajú iba verejné kanály. Ak sa chcete pripojiť k súkromnému kanálu, budete musieť požiadať jedného z jeho členov, aby vás pozval.

Čítať:  Ako zobraziť staré správy v Messengeri

Môžete tiež nájsť roboty online, ktoré by vás mohli pozvať na súkromné ​​kanály.

Ako vytvoriť telegramový kanál

Ani vytvorenie vlastného telegramového kanála nie je zložité. Po zaregistrovaní účtu a stiahnutí najnovšej verzie aplikácie do zariadenia postupujte podľa týchto krokov:

 1. Prihlásiť sa telegram.
 2. Klepnite na Ceruzka ikonu v pravom dolnom rohu.
 3. Vyberte Nový kanál.
 4. Kliknite na položku Vytvoriť kanál.
 5. Pomenujte svoj kanál a nižšie zadajte popis kanála.
 6. Klikni na fajka na potvrdenie.
 7. Vyberte si medzi vytvorením verejného alebo súkromného kanála. Toto je na vás. Ak si vytvoríte súkromný kanál, na pozvanie nových členov budete musieť použiť jeho odkaz na pozvánku.
 8. Potvrďte začiarknutím.
 9. Pridajte si do svojho kanála priateľov. Sami môžete pozvať až 200 členov. Zvyšok môžu pozvať iní.
 10. Ešte raz potvrďte zmeny a váš kanál sa vytvorí. Môžete k nemu pristupovať z domovskej stránky telegramu.

často kladené otázky

Ako pozvem členov do svojho kanála?

Posielanie pozvánok ostatným používateľom telegramu je naozaj jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať odkaz na váš kanál a uverejniť ho alebo poslať komukoľvek, komu chcete. Keď dosiahnete 200 odberateľov, nie je potrebné nikoho pozývať do svojho kanála. Ostatní používatelia môžu nájsť váš kanál pomocou možnosti vyhľadávania.

Bavte sa na nových kanáloch

To je všetko. Teraz si môžete užívať prehliadanie najrôznejších kanálov a spájať sa s komunitami ľudí s podobnými záujmami. Telegram je skvelá sociálna platforma, ktorá spája ľudí z celého sveta. Hoci skupiny môžu byť obmedzujúce, kanály nemajú žiadne obmedzenia členov, takže choďte von a pripojte sa ku kanálu Telegram.

Čítať:  5 spôsobov, ako odstrániť malvér alebo vírus z Android TV (alebo TV boxu)

Ak chcete, môžete si rozšíriť svoj vlastný kanál; len buďte kreatívni. Už teraz existujú kanály na čokoľvek, na čo si spomeniete. Aký je váš obľúbený kanál telegramu? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE