Čo znamenajú emotikony vedľa mena na Snapchate?

Emoji, ktoré vidíte vedľa používateľských mien svojich priateľov na Snapchate, sú symboly, ktoré označujú, aký vzťah máte s týmito používateľmi. Niektoré emotikony, ako napríklad narodeninová torta, majú samovysvetľujúci význam. V iných prípadoch môžete mať problémy s dekódovaním týchto symbolov.

Čo znamenajú Emojis vedľa mena na Snapchate?

V súčasnosti sa používa niekoľko emodži priateľov Snapchat a sú veľmi populárne v komunite Snapchat. Existujú podmienky na prijímanie konkrétnych emotikonov a väčšina z nich súvisí so snímkami (multimediálne správy, ako sú fotografie, videá a animované súbory GIF). Poďme sa porozprávať o tom, čo všetko predstavujú.

Význam emodži priateľov Snapchat

1. Emoji zlatého srdca

Emoji zlatého srdca

Emoji zlatého srdca stojí vedľa priateľa, ktorému ste poslali najviac snímok. Tento priateľ vám však tiež musí poslať najviac multimediálnych správ, aby sa do vášho zoznamu dostalo zlaté srdce. Buď máte toto srdce obaja, alebo ho nemá ani jeden z vás.

Snapchat rozpozná vášho zlatého najlepšieho priateľa na základe frekvencie vašich interakcií. Toto ustanovenie znamená, že musíte tvrdo pracovať, aby ste si udržali status zlatého srdca, pretože emoji zmizne, ak vám niekto pošle viac snímok ako váš zlatý priateľ.

Čítať:  Čo robiť a čo robiť v marketingu sociálnych médií pre B2B spoločnosti

Ak jednému používateľovi pošlete najviac multimediálnych správ, zatiaľ čo iný priateľ vám pošle najviac snímok, neuvidíte zlaté srdce ani pri jednom používateľskom mene.

2. Emoji červené srdce

Prečítajte si Heart Emoji

Ak si s priateľom udržíte zlatú srdcovú ryhu dva týždne, srdce sčervenie. Táto akcia znamená, že ste si s osobou vymenili najviac snímok za dva týždne po sebe.

V tomto bode môžete pokračovať v sérii a čakať na budúcu zmenu emoji.

3. Emoji červené a ružové srdce

Emoji dvoch ružových sŕdc

Emoji červené a ružové srdce naznačujú dlhodobé priateľstvo na Snapchate. Keď si s používateľom vymeníte najviac snímok počas dvoch mesiacov po sebe, vy a druhá osoba dostanete tento emoji. Pokiaľ v tom budete pokračovať, emotikony zostanú.

Vždy však existuje šanca, že vám niekto iný pošle ďalšie snímky. Ak vám a vášmu najlepšiemu priateľovi tento symbol záleží, musíte si často vymieňať multimediálne správy.

4. Emoji grimasy

Emoji grimasy

Tento emotikon predstavuje, že vy a konkrétny používateľ často komunikujete s tou istou osobou. Určitým spôsobom je používateľ s týmto emoji vedľa svojho mena vaším „súperom“, pretože môže zobrať emotikon srdca vášmu najlepšiemu priateľovi na Snapchate.

5. Emoji slnečné okuliare

Emoji slnečné okuliare

Emoji slnečných okuliarov znamená, že vy a konkrétny používateľ zdieľate „blízkeho priateľa“, ale nie najlepšieho priateľa. Blízky priateľ je niekto, kto s vami veľa komunikuje, ale nie natoľko, aby bol najlepším priateľom.

6. Emoji detskej tváre

Emoji detskej tváre

Emoji detskej tváre predstavuje nového priateľa na vašom zozname. Tento scenár znamená, že váš vzťah Snapchat je stále vo fáze bábätka. Ak si pridáte veľa nových priateľov, pravdepodobne tento symbol často vidíte.

Čítať:  9 Influencer Marketing KPI na dosiahnutie úspechu v roku 2024

7. Úsmev Emoji

Úsmev Emoji

Emoji úškrnom predstavuje používateľa, s ktorým neinteragujete najviac, no oni s vami komunikujú najviac. Svojím spôsobom ste ich najlepší priateľ, ale oni nie sú vaši. Ak chcete, aby sa tento používateľ stal vaším najlepším priateľom, mali by ste svoju hru „upgradovať“.

8. Úsmev Emoji

úsmev Emoji

Všetci dobrí priatelia na Snapchate budú mať vedľa svojich mien emoji úsmevu. Tento emotikon sa nachádza vedľa tých, s ktorými často komunikujete. Posielate im časté snímky a oni posielajú veľa multimediálnych správ späť. Keďže iba jeden priateľ je hodný emoji srdca, všetci ostatní sa budú musieť uspokojiť s úsmevom.

9. Sparkle Emoji

Sparkle Emoji

Keď zdieľate skupinovú konverzáciu s priateľom zo zoznamu, vedľa jeho mena uvidíte emotikony.

10. Emoji narodeninovej torty

Emoji narodeninová torta

Ak pri používateľskom mene vidíte narodeninovú tortu, znamená to, že dnes má táto osoba narodeniny. Tento emotikon, ktorý zmizne do jedného dňa, nemôžete ovplyvniť. Ak je to niekto z vašich blízkych, mali by ste zvážiť zaslanie snímky na oslavu tejto príležitosti.

11. Fire Emoji

Fire Emoji

Emoji ohňa označuje, že vy a používateľ ste momentálne v aplikácii Snapstreak. Tento stav znamená, že ste si vymenili snímky na dva alebo viac po sebe nasledujúcich dní. Vedľa emotikonu ohňa sa zobrazí číslo, ktoré ukazuje počet dní, počas ktorých bol Snapstreak.

Ak si nevymeníte snímky do 24 hodín, emotikony zmiznú a začnete od nuly.

Čítať:  Vysvetlenie rozdielov a toho, čo je najlepšie v roku 2024

12. Emoji presýpacích hodín

Emoji presýpacích hodín

Zobrazenie emotikonu presýpacích hodín vedľa používateľského mena vás varuje, že váš Snapstreak sa blíži ku koncu. Ak chcete pokračovať v sérii, mali by ste si čo najskôr vymeniť snapy.

13. The 100 Emoji

100 Emoji

Emoji 100 znamená, že sa vám podarilo udržiavať Snapstreak s používateľom sto dní. Je to veľký deň pre váš vzťah Snapchat s týmto používateľom. Nasledujúci deň emotikon zmizne a pokračuje pravidelné odpočítavanie Snapstreak.

14. Zlatá hviezda

Gold Star Snapchat Emoji

Emoji Zlatá hviezda znamená, že si niekto prehral zábery tohto používateľa za posledných 24 hodín.

Ako prispôsobiť priateľov Emojis

Tu je návod, ako prispôsobiť emodži priateľov v systéme iOS.

  1. Klepnite na nastavenie (ikona ozubeného kolieska) nájdete v Môj profil.
  2. Prejdite nadol na Doplnkové služby a klepnite na Spravovať.
  3. Vyberte Priateľ Emojis a vyberte si emotikony, ktoré chcete.

Tu je návod, ako prispôsobiť emodži priateľov v systéme Android.

  1. Klepnite na nastavenie (ikona ozubeného kolieska) nájdete v Môj profil.
  2. Prejdite nadol a vyberte Prispôsobte si Emojis.
  3. Vykonajte zmeny, ktoré uznáte za vhodné.

Na záver už viete, čo znamenajú všetky tie emotikony Snapchat, a je čas ich začať používať. Emoji, ktoré vidíte pre svojich priateľov, môžete kedykoľvek prispôsobiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE