Hostinger predstavuje Plugin Performance Monitor

Hostinger je prvý spravovaný WooCommerce a spravovaný hostiteľ WordPress, ktorý poskytuje monitor výkonu doplnkov s plánmi hostenia

LANSING, Michigan, 31. augusta 2021 /PRNewswire/ — Hostinger, plne spravovaná, vysokovýkonná cloudová platforma digitálneho obchodu vytvorená na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento, dnes oznámila vydanie svojho Plugin Performance Monitor ako funkcie vo všetkých plánoch Managed WooCommerce a Managed WordPress.

Exclusive Excess, Plugin Performance Monitor zachytí a porovná výkon stránky WordPress pred a po vykonaní zmien doplnku alebo témy. Monitor spúšťa nočné testy výkonu na webových stránkach a potom tieto výsledky hlási správcom webových stránok s prehľadom o tom, čo sa zmenilo, a o vplyvoch na výkon. Používateľom ukáže, ktoré súbory prispievajú k zaťaženiu (objem požiadavky) a výkonu (rýchlosť/oneskorenie). Napokon, v prípade obchodov s elektronickým obchodom spája výkonnosť s rastom (alebo stratou) výnosov.

„Zmena je miesto, kde sa dejú zlé veci,“ povedal Chris Lema, viceprezident pre produkty a inovácie. „Vlastníci webových stránok často pridávajú na svoju stránku doplnok, pretože veria, že nejakým spôsobom pomôže. Nikdy však neexistoval jednoduchý spôsob, ako pochopiť príčinu a následok. Ktoré doplnky spomaľujú stránku? O koľko? Ak ste vlastník stránok bez hlbokých skúseností s technológiami, možno nikdy nebudete vedieť, či doplnok robí veci lepšími alebo horšími, či nevyvolal konflikty alebo niečo pokazil na stránke. V spoločnosti Hostinger sledujeme výkon denne. Nehovoríme to len správcom že je vaša stránka pomalá, hovoríme im, kde ju majú hľadať. Je to neustála spätná väzba zmien, ktoré robia. Nikto iný to nerobí.“

Čítať:  Použitie Dockeru na vytvorenie miestnych vývojových prostredí WordPress

Pridaná funkcia, ktorá je zahrnutá v cene plánov spravovaného WooCommerce a spravovaného hosťovania WordPress, znamená, že majitelia stránok a obchodov môžu okamžite podniknúť kroky na pochopenie výkonu, keď dôjde k zmenám. Monitor výkonu Hostinger Plugin sa spúšťa denne a udržiava zmeny výkonu v priebehu času, takže zákazníci môžu vidieť, ako zmeny, ktoré vykonali, ovplyvnili výkon. Zákazníci budú môcť otvoriť panel Hostinger Performance na svojom informačnom paneli WordPress a vidieť zmeny skóre výkonu a ovládače týchto zmien.

“V Hostinger sme nadšení z napájania online potenciálu našich malých a stredných podnikov a poskytovania služieb komunitám dizajnérov, vývojárov a agentúr, ktoré vytvárajú pre firmy po celom svete. V spravovanom WordPress a WooCommerce nebolo veľa inovácií. priestor — takže sa neustále posúvame dopredu. Teraz s naším Monitorom výkonu zásuvných modulov chceme zabezpečiť, aby rýchle stránky zostali rýchle, pretože naši zákazníci pridávajú doplnky,“ povedal Lema.

Hostinger je v popredí neustálych inovácií pre WordPress a WooCommerce a pre majiteľov obchodov a agentúry, ktoré tieto platformy používajú. Ďalšie informácie o produktoch Hostinger Managed nájdete na stránkach Hostinger Managed WordPress a Hostinger Managed WooCommerce.

O Hostinger

Hostinger slúži malým a stredným podnikom a dizajnérom, vývojárom a agentúram, ktoré pre nich vytvárajú, už viac ako 20 rokov poskytovaním plne spravovaného, ​​vysokovýkonného cloudového riešenia vytvoreného na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento. Ako spoločnosť v rámci The Liquid Web Family of Brands vlastníme a spravujeme 10 globálnych dátových centier a spoločne obsluhujeme viac ako 45 000 zákazníkov v 150 krajinách a poskytujeme bezkonkurenčné služby od špecializovanej skupiny odborníkov 24/7/365. Ako líder v oblasti služieb zákazníkom je táto rýchlo sa rozširujúca rodina značiek uznávaná medzi 5000 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami časopisu INC. Magazine už dvanásť rokov.

Čítať:  Lenovo predstavuje nové stolné počítače ThinkCentre Neo

Zistite viac o Liquid Web Family značiek a StellarWP.

Kontakt pre médiá

Rachel Martin Hostinger Viceprezident globálneho marketingu [email protected]

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE