MSI spolupracuje s Mercedes AMG, aby sa stala „prémiovou“ značkou

Zdá sa, že MSI sa odkláňa od svojej hernej identity a stáva sa prémiovejšou značkou, kde nájdete kreatívne a podnikové zariadenia. Spoločnosť oznámila partnerstvo s Mercedes AMG všetkých spoločností a priamym výsledkom tohto partnerstva je MSI Stealth 16 Mercedes AMG Motorsport.

To neznamená, že by spoločnosť nechávala svojich zákazníkov z radov hráčov za sebou. Okrem uvedenia zostáv Creator 17 HX, Prestige 16 Studio a Commercial 14, z ktorých posledná má byť priamym rivalom Thinkpadov Lenovo, taiwanský drak tiež oznámil Alpha 17, herný notebook nabitý až po okraj. Napájanie.

V správach: Zip domény Google sú už zneužívané na phishingové útoky

MSI Stealth 16 Mercedes AMG Motorsport

Nový MSI Stealth 16 prichádza so zdravou dávkou značky Mercedes AMG Motorsport so spoločným logom na veku a napájacím adaptérom a zároveň preberá dizajnové prvky zo závodných vozidiel Mercedes AMG. Sacie otvory pre notebooky majú tvar ako vetracie otvory v autách, na tlačidle napájania je nápis „Start Engine“ a na rôznych častiach, vrátane medzerníka a pántu, sú špeciálne vzory.

Čo sa týka vnútorností, môžete očakávať až Intel Core i9-13900H so 14 jadrami a 20 vláknami s taktom až 5,4 GHz. Môže byť tiež vybavená až RTX 4070, a hoci MSI neoznámilo TGP karty, na základe štandardného Stealth 16 očakávame, že to bude 105 W, inými slovami, dostatok pre takmer akúkoľvek hru. Okrem toho môžete očakávať OLED displej, 32 GB RAM a 2TB SSD úložisko.

Čítať:  Opravte, aby sa videá TikTok nezobrazovali v profile
Notebook je vybavený logami MSI a Mercedes AMG. | Zdroj: MSI

Očakáva sa, že notebook bude k dispozícii v druhej polovici roku 2023, ale MSI zatiaľ neodhalila žiadne informácie o cenách, ale zvesti naznačujú, že by to mohlo byť okolo 3 299 EUR (3 521 USD v čase písania). Za svoje peniaze však dostanete veľa, pretože notebook je dodávaný v špeciálnej edícii, ktorá obsahuje farebnú krabičku, myš, podložku pod myš, pohľadnice, USB disk, puzdro a sťahovacie pásky, všetko so značkou Mercedes AMG.

MSI preberá Thinkpad so sériou Commercial 14

Pokiaľ herný notebook podobný závodnému autu nie je vaša vec, MSI tiež oznámila rad Commercial 14. Ako názov napovedá, jedná sa o správny obchodný rad s funkciami, ako je NFC a čítačky čipových kariet, navyše k Microsoft Secured-Core PC a voliteľnej technológii Intel vPro . Získate ešte viac bezpečnostných funkcií v podobe Windows Hello ako čítačku odtlačkov prstov, tak aj rozpoznávanie tváre.

Rad Commercial 14 dúfa, že prevezme kategóriu pracovných notebookov. | Zdroj: MSI

Existuje aj množstvo portov. Získate Thunderbolt 4, tri porty USB-A, HDMI, čítačku SD kariet, konektor pre slúchadlá a RJ45, čítačku Smart Card a podporu NFC je voliteľná. Spoločnosť MSI nepovedala nič o cene, dostupnosti alebo dokonca špecifikáciách notebooku, ale jej tlačová správa spomínala, že „konfiguráciu notebooku je možné prispôsobiť podľa potreby“, takže dúfame, že príde s dostatočne výkonným hardvérom, aby sa mohol postaviť konkurencii.

Čítať:  Ako zabezpečiť, aby LinkedIn fungoval pre vašu firmu

Prestige 16 Studio Evo

Ďalším neherným notebookom predstaveným na Computexe je MSI Prestige 16 Studio Evo. Ako naznačuje prezývka Studio, notebook je určený pre kreatívnych profesionálov a ponúka slušnú porciu výkonu. Ešte raz, hoci MSI nezverejnilo mnoho informácií o špecifikáciách, vieme, že môže prísť s procesorom Intel Core i7 13th Gen a grafikou Nvidia RTX Studio.

16-palcový displej má pomer strán 16:10, čo by malo pomôcť s nabalením viac obsahu na obrazovku, a dokonca je tu podpora pre rozpoznávanie tváre prostredníctvom Windows Hello. Ako by ste očakávali od tvorcu notebooku, je tu dobré I/O, vrátane Thunderbolt 4, USB-A, RJ45 a čítačky SD kariet v plnej veľkosti. Rovnako ako pri sérii Commercial je väčšina tohto I/O na zadnej strane, takže vám nebude prekážať, keď budete zaneprázdnení besnením kvôli pádom Premiere Pro.

Prestige 16 vyzerá ako skvelé zariadenie pre kreatívnych profesionálov. | Zdroj: MSI

V neposlednom rade notebook tiež podporuje Tobiu Aware, technológiu detekcie prítomnosti, ktorá detekuje, kedy ste pred notebookom, a podľa toho zamyká alebo odomyká alebo stroj, aby chránila vaše dáta. Spoločnosť Tobii je známa svojou technológiou sledovania očí, ktorá sa predtým nachádzala v laptopoch Alienware, ale odvtedy sa dostala aj do ďalších spotrebiteľských ponúk.

O cene ani dostupnosti Prestige 16 Studio Evo zatiaľ nie je známe, ale očakáva sa, že bude spustený v druhom roku 2023.

Čítať:  Puzdro AirPods sa nenabíja: 6 opráv

MSI Alpha 17

A napokon, ako už bolo spomenuté vyššie, spoločnosť mala tiež čo ponúknuť svojej hráčskej zákazníckej základni v podobe MSI Alpha 17. Toto je jeden z prvých notebookov vybavených procesormi radu AMD 7045HX alebo konkrétne Ryzen 9 7945HX. Získate až Nvidia GeForce RTX 4070, 32GB RAM a 2TB SSD úložisko.

Alpha 17 je v mnohých ohľadoch ekvivalentom AMD k vyššie uvedenému Stealth 16, samozrejme bez značky Mercedes-AMG. Získate tiež väčší, 17,3-palcový displej s rozlíšením quad HD a obnovovacou frekvenciou 240 Hz. Toto je tiež jeden z vôbec prvých notebookov s podporou WiFi 7 vďaka platforme FastConnect 7800 spoločnosti Qualcomm, spárovanej s Bluetooth 5.3.

Našťastie máme informácie o cene a dátume vydania Alpha 17. Notebook bude dostupný od polovice júla v troch konfiguráciách v rozmedzí od 1 849 do 2 299 USD.

V správach: Nvidia prináša generatívne AI do hier s ACE

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE