Recenzie KashKick: Je to legitímne a stojí za to vyskúšať?

KashKick je webová stránka, ktorá vám umožňuje získavať odmeny odpovedaním na prieskumy, hraním hier, prihlasovaním k ponukám a plnením ďalších úloh. Svoje odmeny môžete uplatniť cez PayPal, ale stojí za to?

Náš profesionálny tester to šiel zistiť.

Prečo môžete veriť našej recenziu

Naša testerka, Sophia, strávila asi 12½ hodiny používaním KashKick, zatiaľ čo si robila starostlivé poznámky. Pracuje vo vývoji softvéru ako front-end autor a testovala aj ďalšie aplikácie pre prieskumy. Nie sme spojení s KashKick, takže to, čo sa chystáte čítať, je nezaujatá správa založená na tvrdých dátach.

01. Oplatí sa používať KashKick?

Miera, ktorú náš tester zarobil, patrila k najnižším, ktoré sme v testovaných aplikáciách videli, takže používanie KashKick sa nemusí vyplatiť, pokiaľ nie ste ochotní zaujať veľmi strategický prístup a vybrať úlohy, ktoré platia najlepšie.

Zistili sme napríklad, že niektoré hry na KashKick môžu priniesť značné odmeny, pokiaľ im v priebehu niekoľkých dní (aspoň 5+ hodín) venujete pomerne dosť času. Na druhej strane sme zistili, že prieskumy priniesli nízke hodinové sadzby a príliš sa nevyplatili.

Tu sú niektoré z odmien, ktoré sme získali na KashKick.

Koľko môžete reálne zarobiť?

Testovali sme KashKick asi 12½ hodiny. Tu je to, čo sme našli:

Hodinová sadzba Priemerná doba na uplatnenie odmien (10 USD) Čas dostať zaplatené
0,82 USD 12½ 1–3 dni

*Vypočítali sme hodinovú sadzbu a priemernú dobu pre uplatnenie odmien vrátane bonusu 1 $ za dokončenie nášho profilu (získaného počas procesu registrácie). Nevybavené odmeny nie sú zahrnuté.

KashKick neuvádza, koľko môžu používatelia zarobiť za deň, týždeň alebo mesiac. Zistenia nášho testera naznačujú, že príležitostní používatelia môžu očakávať zárobok len pár dolárov za týždeň alebo okolo 10–15 dolárov za mesiac.

Ďalší pre a proti na zváženie

Klady

 • Zadarmo na použitie

 • Odmeny sú v dolároch, nie v bodoch (takže ich možno ľahko sledovať)

 • Slušná rozmanitosť ponúkaných úloh

 • Výplaty môžu byť pomerne rýchle

Nevýhody

 • Nízka miera zárobku

 • Odmeny je možné uplatniť iba cez PayPal

 • Strácali sme čas prihlasovaním k ponukám, ktoré nedávali žiadne odmeny

02. Ako fungujú odmeny na KashKick?

Na KashKick sa odmeny počítajú v dolároch (nie v bodoch, ako na niektorých prieskumných stránkach). Vďaka tomu sú jednoduché a ľahko monitorovateľné, čo je výhoda webu.

Koľko potrebujete zarobiť, aby ste dostali výplatu?

Aby ste mohli vyplatiť svoje odmeny KashKick, budete musieť zarobiť aspoň 10 $.

Ako dlho trvá dostať zaplatené?

KashKick hovorí, že platby sú obvykle spracované počas 1–3 dní av tomto časovom rámci sme skutočne boli schopní získať naše odmeny.

Je nejaký limit, koľko si môžete zarobiť?

KashKick hovorí, že môžete dokončiť toľko úloh, koľko chcete; nie je žiadny limit. 1 To znamená, že teoreticky tiež neexistuje žiadne obmedzenie, koľko môžete zarobiť.

To znamená, že sme raz vyčerpali všetky prieskumy, ktoré sme museli dokončiť. V našom prípade to bol vzácny výkyv. Môže to však znamenať, že váš potenciál zárobku je niekedy obmedzený prieskumy, ktoré máte k dispozícii.

Je KashKick legitímne?

Áno, KashKick je legitímny web, nie podvod. V porovnaní s mnohými inými podobnými webmi s odmenami je to relatívne nové, ale stále existujú stovky recenzií z roku 2020 Stránka KashKick Trustpilot.

03. Spôsoby, ako zarobiť peniaze na KashKick

Tu sú spôsoby, ako môžete zarobiť peniaze s KashKick:

 • Prihlásiť sa
 • Vykonajte prieskumy
 • Hrať hry
 • Pozrite sa na ponuky od partnerov
 • Odporučte priateľom

Prihlásiť sa

Registrácia do KashKick je veľmi jednoduchá a zaberie iba pár minút. Musíte zadať svoj e-mail a vytvoriť heslo pre svoj účet KashKick. Potom kliknite na odkaz v e-maile, ktorý vám KashKick poslal, aby ste overili svoj účet.

Panel KashKick po aktivácii účtu.Tu je to, čo uvidíte, akonáhle dokončíte proces overenia na KashKick.

Môžete sa tiež zaregistrovať pomocou účtu Facebook, PayPal alebo Google.

Akonáhle to urobíte, budete musieť vyplniť svoj profil, aby ste získali prístup ku všetkým funkciám platformy. Kliknite na kartu „Prieskumy“ na paneli úloh a potom kliknite na „Dokončiť svoj profil“.

Vyplňte svoj profil s nasledujúcimi údajmi:

 • názov
 • Adresa
 • Dátum narodenia
 • Číslo mobilného telefónu
 • Rod
 • Informácie o vašej národnosti
 • Rodinný/vzťahový stav
 • Úroveň vzdelania
 • Informácie o vašej domácnosti
 • Informácie o vašej práci
 • Vek všetkých vašich detí

Za dokončenie tejto časti procesu dostanete odmenu 1 $.

Naša skúsenosť

Strávili sme asi 4 minúty dokončením celého procesu registrácie na KashKick, vrátane profilu. Zarobili sme za naše úsilie 1 dolár, ako sme sľúbili.

Získanie bonusu 1 $ za registráciu na KashKick za dokončenie nášho profilu. Bonus za registráciu 1$ na KashKick nie je najlepšie, čo sme videli, ale nie je zlý.

Vykonajte prieskumy

Ako môžete očakávať, prieskumy KashKick nájdete na karte „Prieskumy“ na paneli úloh.

Ďalšie prieskumy nájdete aj v záložke „Extras“. Nachádzajú sa hlavne pod „GRL Surveys“ a „RevU“ na desktopovej verzii webu. (GRL a RevU sú obe prieskumné spoločnosti, ktoré sú pridružené ku KashKick.)

Karta prieskumov KashKick.Tu sú niektoré z prieskumov, ktoré sme videli na KashKick.

Naša skúsenosť

Celkovo nás prieskumy KashKick príliš nezaujali, pretože neplatili príliš dobre.

Pokúsili sme sa pri niekoľkých rôznych príležitostiach získať prístup k prieskumom pod „RevU“, ale videli sme tam iba jeden prieskum a nefungoval nám.

Vyskúšali sme aj osem prieskumov GRL. Päť zlyhalo a nedalo nám nič. Tri boli úspešné a vyplatené – ale nie moc. Je frustrujúce, že nám prieskumy GRL nedali žiadne odhady, koľko by sme mohli zarobiť za daný prieskum, než sme ho dokončili, ale naše zárobky sa pohybovali od 0 do 0,49 USD.

Nakoniec sme vyskúšali normálne prieskumy, ale tie neboli oveľa lepšie. Z 57 bežných prieskumov, ktoré sme vykonali:

 • Bolo ich 18, ktorí nám dali odmeny.
 • Bolo ich 38, ktorí nám nič nedali.
 • Jednu sme opustili bez toho, aby sme ju dokončili.

Pri jednej príležitosti nám bolo povedané, že sme boli vylúčení z prieskumu, ale napriek tomu sme dostali zaplatené. Inokedy sa to nestalo, takže výsledky prieskumu KashKick boli celkovo dosť mätúce.

Prieskum KashKick nás diskvalifikuje. Tento prieskum KashKick povedal, že sme boli diskvalifikovaní, ale stále sme na ňom zarobili 0,25$.

Najlepšia skúsenosť s prieskumom:

Naša najlepšia skúsenosť s prieskumom bola s prieskumom GRL, ktorý nám zaplatil 0,49 USD za 10 minút práce (zodpovedá sadzbe 2,94 USD za hodinu).

Najhoršia skúsenosť s prieskumom:

Naša najhoršia skúsenosť s prieskumom bola aj s prieskumom GRL, ktorému sme venovali 23 minút. Nakoniec nám povedal, že prieskum skončil predčasne a my sme za svoju tvrdú prácu nič nezarobili.

Tiež sme mali veľmi zlú skúsenosť s jedným z bežných prieskumov, ktorý nám po 18 minútach oznámil, že prieskum bol ukončený z „duplicitných dôvodov prieskumu“ (nie sme si istí, čo to znamená) a nepriniesol nám žiadne body.

Hrať hry

KashKick má mnoho hier, ktoré si môžete prezrieť na desktopovej verzii aplikácie a potom si ich stiahnuť do telefónu. Nájdete ich na karte „Hry“ alebo na karte „Extras“ v sekciách „RevU“, „Tapjoy“ a „Adgem“.

Uistite sa, že ste zapli sledovanie, aby ste získali odmenu za hranie hier KashKick

Nasleduj pokyny na webe KashKick zapnúť sledovanie; inak nemusíte získať žiadne odmeny za čas, ktorý strávite na ich hrách.

Na rozdiel od niektorých iných webov, ktoré sme testovali, KashKick nemá hry v aplikácii alebo prehliadači, ktoré môžete hrať bez toho, aby ste si čokoľvek sťahovali.

Hry, ktoré si sťahujete, obvykle vyžadujú väčšiu časovú investíciu, než si zarobia čokoľvek ako prieskumy, aj keď ich konečné výplaty môžu byť tiež oveľa vyššie.

Niekoľko hier KashKick dostupných na stiahnutie.Tu sú niektoré z hier, ktoré si môžete stiahnuť na KashKick a získať odmeny.

Naša skúsenosť

Stiahli sme a hrali niekoľko hier v snahe získať odmeny. Bohužiaľ, naše úsilie bolo márne, pretože sme s nimi nestrávili dostatok času, aby sme skutočne získali odmeny. Náš tester však povedal, že si to užila.

Dve z hier, ktoré sme si stiahli, boli:

 • Cestovné mesto: Ak chcete v tejto hre vyhrať 50 $, musíte do 3 dní dosiahnuť úroveň 25. Náš tester hral 13 minút a dosiahol úroveň 2. Ak by táto rýchlosť zostala konštantná – a je možné, že by sa nakoniec spomalila – musela by hrať asi 5½ hodiny, aby zarobila 50 $, čo je celkom záväzok (aj keď jeden za pomerne veľká výplata).
 • Match Triple Goods / Goods Master 3D: Ak chcete v tejto hre vyhrať 10 $, musíte počas 6 dní dosiahnuť úroveň 80. Naša testerka hrala 15 minút a dostala sa na úroveň 9. Pri tomto tempe by musela hrať asi 2¼ hodiny, aby zarobila 10 $ (ale opäť, rýchlosť nemusí zostať konštantná, skutočný časový záväzok môže byť vyšší).

Za žiadnu z hier, ktoré sme hrali, sme nezískali odmeny, pretože časové nasadenie bolo príliš veľké (a nechceli sme, aby sa náš tester príliš bavil). Náš dojem bol však taký, že hry KashKick majú väčší potenciál zárobku ako ich prieskumy – ale iba v prípade, že ste ochotní tomu venovať hodiny.

Hranie hier KashKick stiahnutých do mobilného zariadenia.Toto je Travel Town, jedna z hier, ktorú náš tester vyskúšal na KashKick.

Pozrite sa na ponuky od partnerov

Okrem hier ponúka KashKick mnoho ďalších ponúk, ktoré vám poskytnú odmeny. Patrí medzi ne prihlásenie na odber e-mailových ponúk, prihlásenie na odber služieb a inštalácia rôznych aplikácií.

Nie je prekvapením, že niektoré z vyššie uvedených ponúk nájdete na karte „Ponuky“ (na desktopovej verzii webu). Mnoho z uvedených ponúk vyžaduje, aby ste minuli peniaze, aby ste získali odmeny, ale existujú aj niektoré výhody.

Ponuky nájdete aj na karte „Extras“ v sekciách „RevU“, „Tapjoy“ a „Adgem“.

Zobrazenie niektorých ponúk partnerov KashKick.Karta „Extras“ obsahuje ďalšie sekcie s ponukami, rovnako ako hry a ďalšie funkcie.

Naša skúsenosť

Pokúsili sme sa prihlásiť na odber niekoľkých ponúk na rôznych stránkach webu KashKick. Niektoré z nich boli plodné; iné boli stratou času.

Medzi naše úspechy patrila odmena 0,35 $ za registráciu u TryProducts, čo je webová stránka, kde sa zaregistrujete a dostanete zadarmo krabice produktov na ochutnanie. Museli sme vyplniť meno a e-mailovú adresu, odpovedať na niekoľko otázok a potom zadať adresu, kam majú byť produkty odoslané. Tešíme sa, že k našim peňažným odmenám dostaneme naše jedlo zadarmo.

Prihláste sa k ponuke KashKick a získajte odmenu za vyskúšanie bezplatných produktov.Zaregistrovali sme sa u TryProducts na odber bezplatných vzoriek produktov.

Prostredníctvom ponuky KashKick sme sa tiež zaregistrovali na ďalšiu prieskumnú stránku, Branded Surveys. Splnenie kritérií na získanie odmien nám trvalo asi 15 minút, ale za našu tvrdú prácu sme dostali neuveriteľných 3,50 $. (Môžete si prečítať našu samostatnú recenziu prieskumov značky, aby ste videli, čo sme si o webe mysleli.)

Ďalšie ponuky, ktoré sme vyskúšali, boli menej úspešné. Pokúsili sme sa napríklad prihlásiť na odber informácií o testovaní na genetickú chronickú obštrukčnú chorobu pľúc (CHOCHP); táto ponuka nám mala zaplatiť 0,25 $. Poskytli sme svoje údaje a vyplnili dotazník, ako sa požadovalo, ale nakoniec sme nezískali žiadnu odmenu.

Tiež sme sa pokúsili využiť ponuky (v sekcii „RevU“ na karte „Ponuky“) a zarobiť 1,24 $ inštaláciou a používaním prehliadača OperaGX. Ani za túto úlohu sme si však nič nezarobili. Poslali sme správu zákazníckej podpore, aby sme zistili, prečo sme nezískali žiadne odmeny za genetické ponuky CHOCHP alebo OperaGX, ale v čase písania stále neodpovedali.

Ponuka KashKick s odmenami za inštaláciu prehliadača OperaGX.Mali sme za túto inštaláciu dostať 1,24$, ale naše odmeny sa nikdy neuskutočnili.

Odporučte priateľom

KashKick má program odporúčania, aj keď je obmedzenejší ako mnoho iných webov s odmenami.

Ak sa váš priateľ zaregistruje do KashKick pomocou odkazu na odporúčanie, ktorý mu poskytnete, získate 25% zo zárobku, ktorý zarobia z čohokoľvek na karte „Ponuky“. Za peniaze, ktoré zarobia z prieskumov alebo úloh v „Extras“ (záložka s rôznymi ponukami, hrami a prieskumami od partnerov KashKick), však bonus nedostanete.

Web KashKick hovorí, že tiež dostanete 5% zo zárobku z odporúčaní vašich odporúčaní (tj ak odporučíte priateľa a on odporučí niekoho iného, ​​dostanete 5% zo zárobku priateľa vášho priateľa a tiež 25% zo zárobku vášho priateľa). 2

Naša skúsenosť

Neskúšali sme žiadnu z funkcií odporúčaní, takže nevieme, či fungujú tak, ako je inzerované.

04. Ako uplatniť svoje body a dostať zaplatené

Jednou z nevýhod KashKick je, že existuje iba jeden spôsob, ako uplatniť svoje odmeny, a to cez PayPal.

Ak chcete uplatniť cez PayPal, musíte overiť svoju totožnosť poskytnutím niektorých osobných údajov, vrátane posledných štyroch číslic vášho čísla sociálneho zabezpečenia. Potom môžete zadať e-mailovú adresu spojenú s vašim účtom PayPal a kliknúť na „Kash Out“.

Ako sme už spomínali, KashKick hovorí, že spracovanie vašej platby obvykle trvá 1–3 dni, aj keď to niekedy môže trvať dlhšie. Naša platba dorazila v priebehu niekoľkých dní.

Čítať:  Recenzie Zap Surveys: Je to legitímne a stojí za to vyskúšať?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE