Recenzie TrustedHousesitters: Oplatí sa TrustedHousesitters pre sittery?

Máte záujem cestovať s obmedzeným rozpočtom? Chcete sa pozrieť na nové miesto, než si tam kúpite alebo prenajmete dom? Alebo hľadáte spôsob, ako na chvíľu urobiť vec digitálneho nomáda? Ak áno, TrustedHousesitters by možno stálo za zváženie.

Aj keď s TrustedHousesitters nezarobíte peniaze, umožní vám cestovať lacno alebo sa jednoducho vyhnúť nutnosti platiť nájom. Aké sú ale potenciálne nevýhody? Rozoberieme všetko, čo potrebujete vedieť o používaní TrustedHousesitters pre domácich miláčikov a stráženie.

01. Ako funguje TrustedHousesitters?

Zaplatíte členský poplatok a potom požiadate o house sedenie, aby ste získali ubytovanie zadarmo

TrustedHousesitters.com je platforma, ktorá spája majiteľov domov s dôveryhodnými strážcami. Toto však nie je vaša typická aplikácia na stráženie domu. Strážcovia strážia dom majiteľa domu a domácich miláčikov (ak nejaké majú) výmenou za bezplatný pobyt.

Hoci TrustedHousesitters je starostlivosť o domácich miláčikov súčasťou svojho hlavného posolstva, starajúca sa tiež nájdu domovy s domácimi miláčikmi, o ktoré sa môžu starať, ako sú hospodárske zvieratá. Iní nájdu koncerty, kde majitelia domov chcú, aby sa starali iba o svoj domov a možno nejaké rastliny.

Na tomto webe sa tiež líši to, že sediaci nemusí pracovať sólo. Napríklad vy a váš manžel, váš najlepší priateľ alebo celá vaša rodina sa môžete pustiť do spoločného koncertu. Trik je nájsť majiteľa domov otvorené takémuto usporiadaniu.

Tu je návod, ako používate TrustedHousesitters ako strážca:

 1. Kúpte si ročné predplatné a staňte sa členom.
 2. Vytvorte si profil domáceho maznáčika a strážcu. Zahrňte informácie o komkoľvek ďalšom, kto sa k vám pripojí.
 3. Dokončite proces overenia.
 4. Pridajte aspoň jednu referenciu.
 5. Získajte schválenie.
 6. Požiadajte o koncerty, ktoré zodpovedajú tomu, čo hľadáte, pokiaľ ide o umiestnenie, trvanie, typ domáceho maznáčika, vybavenie atď.

Než prijmete akékoľvek vystúpenie z domu prostredníctvom TrustedHousesitters, nezabudnite chatovať v reálnom čase s majiteľmi domov. Diskutujte o ich očakávaniach, pokiaľ ide o úlohy domácej starostlivosti, rovnako ako o potrebách ich maznáčikov.

Dostávate zaplatené na TrustedHousesitters?

Vy nedostávať zaplatené pre domáce stráženie alebo stráženie domácich maznáčikov na TrustedHousesitters.com. Kompromisom však je, že budete mať pobyt v cudzom dome zadarmo.

Ak sa pozriete na recenzie TrustedHousesitter, zistíte, že pre mnoho ich strážcov je to cenná výhoda. Ich cieľom nie je živiť sa TrustedHousesitters. Ich cieľom je cestovať do nových destinácií alebo bývať v jedinečných ubytovaniach – a to s obmedzeným rozpočtom.

Majte však na pamäti, že sa vzťahuje iba na ubytovanie. Stále ste zodpovední za svoje cestovanie a jedlo, okrem iného sa tam možno budete musieť dostať (napríklad získať pas a vakcíny, ak idete do zámoria).

Náklady a poplatky

Aby ste mohli používať TrustedHousesitters, musíte zaplatiť ročný členský poplatok. Pre sediacich sú na výber tri rôzne úrovne členstva.

TrustedHousesitters Sitter členské možnosti cenových možností

Typ plánu Náklady Čo je zahrnuté
Základné Sitter 129 dolárov – Prístup k neobmedzenému domu je po celom svete
– Bezplatná kontrola pozadia
Štandardné Sitter 169 dolárov – Všetko zo základného plánu
– Bezplatný veterinárny chat a videohovory počas vášho pobytu
– Vyhradená podpora
– Ochrana pred nehodami a zodpovednosťou
– Okamžité upozornenia na akékoľvek z vašich uložených vyhľadávaní
Prémiový strážca 259 dolárov – Všetko v štandardnom pláne
– Poistenie storna
– Dve vstupenky do globálneho letiskového salónika
– Prémiový odznak zobrazený na vašom profile

Ak nie ste pripravení zaplatiť za členstvo, TrustedHousesitters vám dáva možnosť najprv si vytvoriť bezplatný účet (hoci väčšina sedení, ktoré uvidíte, bude pravdepodobne už obsadená). Jedna opatrovateľka, s ktorou sme hovorili, si zaplatila členstvo Premium Sitter, ale varovala, že niektoré výhody nie sú také dobré, ako by sa mohlo zdať.

Poistenie storna sa napríklad vzťahuje iba na prípady, keď v blízkosti nie sú k dispozícii žiadne ďalšie miesta na sedenie. Okrem toho, letiskové salóniky zahrnutá v letiskovej vstupenke nemusí byť to, čo by ste očakávali, a závisí od dostupnosti.

Ďalšie potenciálne výdavky

Aj keď majitelia domov nemajú povolené účtovať poplatky za stráženie domu, môžu vás požiadať, aby ste počas vášho pobytu zaplatili za služby (napr. elektrinu, plyn alebo vodu) a tiež účty za telefón, internet alebo kábel.

Toto nie je prípad všetkých sedení a majiteľ domu musí tieto náklady zverejniť v zozname. Avšak, ak skončíte s jedným z týchto opatrení, nebudete mať toľko v ceste úspor.

A čo viac, Podmienky služby TrustedHousesitters upresňuje, že pokiaľ je majiteľ domu nedosiahnuteľný, musí strážca uhradiť všetky veterinárne výdavky alebo opravy majetku vopred a požiadať o preplatenie neskôr. V najhoršom prípade by tieto náklady mohli dočasne zaťažiť vaše financie.

Požiadavky na spôsobilosť

Ak chcete byť strážcom TrustedHousesitters v USA, musíte splniť tieto požiadavky:

 • Mať aspoň 21 rokov.
 • Majte overiteľnú e-mailovú adresu, telefónne číslo a doklad totožnosti.
 • Dokončite proces overenia identity.
 • Zaplaťte členský poplatok.
 • Prejdite previerkou.
 • Dodržujte podmienky služby, členský kódex správania a zásady prijateľného používania.

Ak sa hlásite na koncerty ako pár alebo rodina a zdieľate jeden profil, musí byť preverený iba jeden z vás. Majiteľ domu však môže požiadať o dodatočné preverenie v závislosti od usporiadania.

Miesta

TrustHousesitters je globálna dohadzovacia služba pre majiteľov domov a strážcu. V súčasnej dobe pôsobí v viac ako 130 krajinách.

Niektoré krajiny a mestá majú viac príležitostí ako iné. Napríklad aktuálne vyhľadávanie house sedí v Albánsku ukazuje 3 koncerty. Vo Švajčiarsku ich je 77. V Spojenom kráľovstve viac ako 3000.

Hoci TrustedHousesitters má celosvetovú pôsobnosť, neumožňujú vlastníkom domov vytvárať záznamy v krajinách, ktoré považujú za vysoko rizikové. Niektoré príklady týchto krajín sú Kuba, Severná Kórea a Sýria.

Je TrustedHousesitters bezpečný pre sittery?

Tím TrustedHousesitters kontroluje každý nový zápis, než bude schválený. To znamená, že majitelia domov neprechádzajú previerkou tak, ako to robia strážcovia. Nakoniec je na vás, aby ste sa pred koncertom spojili s majiteľom domu a sami ich preverili.

Čo TrustedHousesitters ponúka v rámci ochrany, je poistenie stráženie. Na odomknutie týchto výhod budete potrebovať štandardné alebo prémiové členstvo.

Havarijné poistenie a poistenie zodpovednosti

Táto výhoda sa týka domov s domácimi miláčikmi. Pokiaľ zviera vo vašej starostlivosti a pod vašou kontrolou niekoho zraní alebo spôsobí škodu na cudzom majetku, toto poistenie vás kryje až do výšky 1 000 000 USD za každý incident. Toto poistenie je dostupné pre strážcov Standard a Premium.

Poistenie storna sedenie

Pokiaľ majiteľ domu zruší vaše vystúpenie na krátku dobu, môže sa stať, že budete musieť nájsť náhradné ubytovanie. Toto poistenie poskytuje 150 USD za noc a nie viac ako 1 500 USD za celú dĺžku koncertu na pokrytie vášho náhradného ubytovania. Toto poistenie je dostupné iba pri tarife Premium.

02. Stojí TrustedHousesitters za to?

Pred registráciou do TrustedHousesitters by ste mali zvážiť niekoľko kľúčových faktorov

TrustedHousesitters vám umožní prístup k bezplatnému ubytovaniu v rôznych atraktívnych lokalitách po celom svete. Aj keď si nezarobíte peniaze, môžete potenciálne ušetriť stovky alebo tisíce dolárov ročne na ubytovanie, pokiaľ často cestujete.

Platforma však nie je bez chýb a je tu pár úlovkov, ktoré vás môžu nakoniec stáť alebo vám TrustedHousesitters za to nestoja. Spýtali sme sa dlhoročnej pani Madolline Gourleyovej na jej skúsenosti s používaním TrustedHousesitters a podelila sa o niektoré kľúčové výhody a nevýhody platformy, ktoré stoja za zváženie.

Získate zadarmo „domov ďaleko od domova“

Pre cestovateľov Gourley povedal, že jednou z najlepších častí je mať „domov“, kam sa každý deň vracať. Pobyt v hotelových izbách môže byť únavný, najmä ak idete na dlhé cesty alebo žijete v zahraničí.

Ako strážca na TrustedHousesitters môžete skončiť vo fantastických domoch, ktoré by ste si inak nemohli dovoliť. V novom meste, ktoré ste vždy chceli preskúmať, by ste mohli pristáť aj miesta, ktoré ponúkajú luxusné vybavenie alebo 5hviezdičkovú kvalitu života.

Členstvo sa zaplatí samo po niekoľkých rezerváciách

Ročný poplatok 129+ $ za predplatné stráženie na TrustedHousesitters sa môže zdať veľa, ale oplatí sa aj po niekoľkých dňoch ubytovania zadarmo, v závislosti od toho, kde ste ubytovaní.

“To pravdepodobne znamená jednu alebo dve noci v hoteli,” povedal Gourley. “Keď uvážite, že by ste mohli strážiť dom a domácich miláčikov 365 dní v roku, členský poplatok v porovnaní s tým bledne.”

Kým nebudete príliš vyberaví v tom, kde sa ubytujete a plánujete platformu používať aspoň niekoľko dní v roku, dosiahnete nulu, pokiaľ ide o náklady vs. úspory.

Do úvahy pripadá iba prvých 5 uchádzačov

TrustedHousesitters má automatickú funkciu „zmrazenia 5 aplikácií“, ktorá sa spustí, akonáhle má ponuka domu päť žiadateľov. Pokiaľ nebudete konať rýchlo a nepridáte sa ako jeden z prvých piatich žiadateľov, potom je veľká šanca, že majiteľ domu vašu žiadosť nikdy ani neuvidí.

V skutočnosti nie je ani zďaleka toľko dostupných miest na bývanie, ako by ste si mohli myslieť pri prehliadaní ponúk, než ste sa zaregistrovali do TrustedHousesitters. Gourley povedal, že „prevažná časť týchto zasadnutí“ sa prepne do stavu „v kontrole“, akonáhle sa prihlásite ako člen.

Aj keď ste stále v strehu, môže byť ťažké dosiahnuť tie sedy, ktoré chcete najviac. „V závislosti na tom, kde vo svete žijete, môžete prísť o posedenie v meste, ako je Londýn, pretože to stúpa na poludnie londýnskeho času a vy nie ste online, pretože na južnej pologuli je čas ísť spať,“ dodal Gourley.

Avšak Gourley povedala, že podľa jej skúseností táto funkcia zmrazenia aplikácie nesťažila získanie sedadiel.

Získajte náskok pred konkurenciou nastavením upozornenia aplikácií

Stiahnite si aplikáciu a uistite sa, že ste nastavili upozornenia na miesta (mestá/mestá, štáty/provincie alebo krajiny), ktoré chcete navštíviť. “Aj keď oznámenia nie sú v skutočnosti okamžité, dostanete správu na svoj telefón do hodiny od zverejnenia ponuky,” povedal Gourley. Vďaka tomu budete ľahšie byť medzi prvými uchádzačmi o sedení, ktoré chcete.

Nemôžeš odísť

Akonáhle budete súhlasiť s tým, že urobíte domácu hliadku, za žiadnych okolností vám nebude dovolené odísť, pokiaľ nedostanete súhlas od majiteľa domu. Ak tak urobíte, bude vám na platforme trvalo zakázaný prístup. To je docela veľký záväzok, najmä pre dlhšie domáce sedenie.

Starostlivosť o domácich miláčikov vám môže zabrať veľa času

TrustedHousesitters je rovnako o strážení domácich maznáčikov ako o strážení domu. To môže byť výhoda, ak sa vám páči myšlienka tráviť čas s novými chlpatými priateľmi, ale má to aj nevýhody.

Gourley videl, ako niektorí rodičia maznáčikov špecifikovali, že strážca nemôže nechať domáceho maznáčika (obvykle psa) samotného dlhšie ako pol hodiny v kuse. „Tý istý pes bude tiež musieť byť venčený štyrikrát denne, zakaždým na 30 až 60 minút. Pre tých, ktorí používajú house sitting ako spôsob, ako vidieť nové miesta, to nezostáva veľa voľného času.“

Nie je to všade najobľúbenejšia platforma pre domáce sedenie

TrustedHousesitters tvrdia: „Na TrustedHousesitters je viac návštev ako na všetkých ostatných globálnych webových stránkach pre organizovanie domov dohromady.“ Gourley nám však povedal, že niektoré krajiny majú svoje vlastné miesta na posedenie, ktoré sú viac využívané.

Napríklad povedala Aussie House Sitters má „oveľa viac ponúk pre Austráliu ako TrustedHousesitters“.

Medzinárodné zasadnutie môže spôsobiť problémy s vízami

Možno uvidíte svoj vysnívaný dom inzerovaný v inej krajine, ale to neznamená, že budete môcť ísť. Aj keď koncert pristanete, vízové ​​alebo imigračné obmedzenia vám môžu zabrániť dostať sa tak ďaleko.

Gourley dostali do novinových titulkov po celom svete, keď ju na hraniciach s USA odmietli, pretože imigrační úradníci považovali jej pobyt v domácnosti za formu neplatenej práce, o čom bola prekvapená, keď zistila, že na bežné turistické vízum nemôžete. Pokiaľ je vaším hlavným záujmom medzinárodné rokovania, uistite sa, že si urobíte prieskum a pochopíte riziká.

Podľa Gourleyho sa TrustedHousesitters príliš nesnaží varovať osoby, ktoré strážia, alebo uznať, že neplatené stráženie je formou „práce“ podľa imigračných zákonov v krajinách ako USA, Spojené kráľovstvo, Austrália a Kanada – koniec koncov, jednou z ich kľúčových demografia sú medzinárodní cestovatelia a digitálne nomádi, ktorí chcú ušetriť peniaze za ubytovanie.

Samotné povedať imigrácii, že zostávate s priateľmi namiesto stráženia domu, nie je fantastické riešenie. “To je lož. A porušujete zákon,“ varoval Gourley. A to aj keď im ukážete jednu z firemných vysvetľujúce listy uvádzajúce, že TrustedHousesitters nepovažuje house sitting za prácu, neponúka mnoho právomocí a nezmení imigračné zákony.

03. Ako sa prihlásiť do TrustedHousesitters

Jednoducho si vytvorte svoj profil, zaplaťte členský poplatok a začnite sa uchádzať o domové zasadnutie

Ak chcete začať s organizovaním koncertov na TrustedHousesitters, musíte sa zaregistrovať ako house sitter. Nový účet si môžete vytvoriť buď online, alebo pomocou mobilnej aplikácie TrustedHousesitters.

Ako sa prihlásiť online

Ak chcete vytvoriť bezplatný účet online na adrese, postupujte podľa týchto krokov TrustedHousesitters.com:

 1. Kliknite na tlačidlo „Pripojiť sa teraz“.
 2. Vyberte možnosť „Vybrať členstvo v strážení“.
 3. Zadajte svoje meno a e-mailovú adresu a potom vytvorte heslo.
 4. Vytvorte si profil strážcu.
 5. Dokončite proces overenia.

Než zaplatíte poplatok, je dobré preskúmať možnosti stráženia domácich maznáčikov a domáceho posedenia vo vami požadovanom mieste. Zatiaľ čo TrustedHousesitters je globálna služba, niektoré miesta majú veľmi malý dopyt. S takým vysokým členským poplatkom sa budete chcieť uistiť, že to stojí za to.

Kde získať aplikáciu TrustedHousesitters

Obchod s aplikáciami Google Play

Odborné tipy pre budovanie vášho profilu

S rastúcou konkurenciou medzi sediacimi na platforme je dôležitejšie ako inokedy, aby ste vedeli, čo robiť (a čo nerobiť), aby ste sa stali atraktívnym kandidátom.

Spýtali sme sa Gourley na jej najlepšie tipy, ako poraziť konkurenciu na TrustedHousesitters, na základe jej 5+ rokov skúseností house sittingu s TrustedHousesitters.

Nechajte to jednoduché

Pri vytváraní profilu udržujte svoj popis jednoduchý. “Nemusíte písať odseky a odseky, aby ste zdôraznili, prečo ste tým najlepším kandidátom,” povedal Gourley. V jej prípade strávila zostavovaním svojho profilu necelú hodinu a vybavila si desiatky státí.

Pridajte fotky, na ktorých ste s domácimi miláčikmi

Uistite sa, že váš profil obsahuje fotografie, na ktorých ste s domácimi miláčikmi. “Nezáleží na tom, či je to váš maznáčik alebo niekto iný, pokiaľ zviera vyzerá vo vašej prítomnosti pohodlne,” povedal Gourley. Na vašich fotkách nejde ani tak o to, aby ste ukázali, ako vyzeráte, ako o to, aby ste majiteľom domov dali dôkaz, že ste dôveryhodní.

Získajte recenzie

Stráženie domácich zvierat a stráženie domácich miláčikov zahŕňajú veľkú mieru dôvery. Z tohto dôvodu sú recenzie všetkým. Jedna negatívna recenzia môže takmer znemožniť poraziť konkurenciu a nedostatok recenzií môže sťažiť získanie vášho prvého koncertu. Na svojich prvých pár rokovaniach choďte nad rámec svojich možností, aby ste získali dobré recenzie, ktoré pozdvihnú váš profil.

Madolline zdieľa svoje tipy, ako získať viac recenzií TrustedHousesitter

“Myslím, že je jednoduchšie získať žiadanejšie miesta potom, čo máte jednu dobrú recenziu proti svojmu menu.” Vidím, ako by bolo začatie, obzvlášť teraz, bez recenzií, ťažké, takže by som ľuďom odporučil, aby si miestne sedenia vzali ako rýchly a jednoduchý spôsob, ako začať.

„Začať bližšie k domovu je tiež dobrý nápad v prípade, že si uvedomíte, že stráženie domácich miláčikov naozaj nie je nič pre vás. Ak sa niečo pokazí, máte aspoň sieť podpory, na ktorú sa môžete obrátiť.“

04. Mali by ste sa stať strážcom na TrustedHousesitters?

TrustedHousesitters je najlepšie, ak vás zaujíma skôr cestovanie ako zarábaní peňazí

Niektorí často cestujúci považujú TrustedHousesitters za perfektné riešenie pre dovolenku alebo život v zahraničí s ubytovaním zadarmo. Rozhodne to ale nie je dokonalá platforma a nie vždy získate úplne bezplatný alebo príjemný pobyt.

Výhody a nevýhody TrustedHousesitters

Tu je rýchly pohľad na hlavné výhody a nevýhody TrustedHousesitter.

Klady

 • Ubytovanie zadarmo

 • Viac možností ako ktorákoľvek iná platforma

 • Prechádzajte a vyberte si miesta, na ktoré sa chcete prihlásiť

 • Tráviť čas s domácimi miláčikmi

 • Možnosť cestovať po celom svete

 • Voliteľné poistné krytie

Nevýhody

 • Ročný poplatok 129–259 USD

 • Každá ponuka je obmedzená na päť uchádzačov

 • Starostlivosť o domácich miláčikov a upratovanie môže zabrať veľa času

 • Žiadna záruka, že vám budú preplatené náklady, ktoré pokryjete

 • Podpora iba chatbotov v rámci štandardného sitter plánu

TrustedHousesitters je najlepšie pre zodpovedných a pohodových cestovateľov

Nenechajte sa zmiasť – TrustedHousesitters nie je „alternatívou Airbnb“ a je oveľa viac než len ubytovanie. Musíte byť v poriadku s vybavovaním povinností starostlivosti o domácich miláčikov a musíte mať domácich miláčikov radi.

Okrem toho, rovnako ako niektoré nehnuteľnosti môžu byť nad vašou aktuálnou životnou úrovňou, v iných nemusí byť bývanie tak pohodlné, ako by ste dúfali. Dom, v ktorom bývate, môže byť napríklad ďaleko od obchodov s potravinami, nemá skvelé Wi-Fi alebo postráda niektoré vybavenie, na ktoré ste zvyknutí.

Ďalším faktorom, ktorý treba vziať do úvahy, je, že nie je reálne očakávať, že si budete môcť najprv naplánovať cestu a neskôr nájsť vhodné miesto na sedenie. Namiesto toho si budete musieť naplánovať svoje výlety po domoch, na ktorých sa vám podarí pristáť. U domových hliadok na poslednú chvíľu to môže byť stresujúce, ak ste niekto, kto rád plánuje svoje cesty s dostatočným predstihom.

Ďalšie platformy na sedenie v dome na zváženie

Ak máte záujem stať sa strážcom domácich maznáčikov alebo plateným domácim strážcom, TrustedHousesitters pravdepodobne nie je pre vás, pretože nebudete zarábať žiadne peniaze. Tiež to nemusí byť najlepšia voľba, ak plánujete sedenie v krajine s populárnejšou platformou na sedenie.

Nech už je vaša situácia akákoľvek, stojí za to preskúmať vaše možnosti s inými webovými stránkami o domácich prácach, než sa zaviažete. Tu je niekoľko obľúbených, ktoré si môžete pozrieť:

Prípadne môžete preskúmať ďalšie vedľajšie príležitosti v oblasti opatrovateľstva. Môžete sa napríklad stať opatrovateľkou, prihlásiť sa do jednej z najlepších aplikácií a stránok na stráženie detí alebo dokonca založiť vlastnú upratovaciu firmu. A ak si stále nie ste istí, ktorá je pre vás najlepšia, môžete vyskúšať niekoľko postranných pohybov, aby ste našli perfektný fit.

Čítať:  Prečo je obsahový marketing nevyhnutný pre obchodný úspech v roku 2024

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE