Zaplaťte takmer 0 $ vopred za iPhone 15 Pro s plánom Boost Infinite za 60 $

Aamir Siddiqui / Android Authority

Existuje niekoľko operátorov, ktorí ponúkajú iPhone 15 Pre „zadarmo“, keď súhlasíte s požiadavkami plánu, ale ponuka od Boost Infinite môže byť najlepšie z nich. Keď súhlasíte s pripojením k Boost Infinite, nebudete za telefón platiť vopred nič okrem dane z predaja a aktivačného poplatku. Každý rok získate možnosť bezplatného upgradu na najnovší iPhone.

Ide v podstate o úver v hodnote 1 000 $ na najnovší rad iPhone v akejkoľvek kombinácii, takže by to mohol byť 256 GB iPhone 15 alebo základný model 128 GB iPhone 15 Pro. Ponuka sa vzťahuje aj na vyššie varianty úložiska alebo iPhone 15 Pro Max, ale akákoľvek maloobchodná cena nad 1 000 $ za slúchadlo pridáva k vašej mesačnej platbe niečo navyše.

Za chvíľu sa dostaneme k machinaciám s ponukou, ale tu sú odkazy na Amazon, ktoré potrebujete na nájdenie ponúk, ak si chcete podrobnosti overiť sami.

Ako dohoda funguje? Aj keď je to skvelá ponuka, nebolo by úplne presné povedať, že ide o bezplatný iPhone 15 Pro.

Získate iPhone 15 Pre takmer bez platby pri pokladni bez toho, aby ste museli vymieňať svoje staré zariadenie. Cena telefónu je však stále súčasťou ceny plánu. Boost Infinite má pre väčšinu svojich zákazníkov neobmedzený plán 25 $ mesačne, takže to, čo vlastne robíte, je platiť navyše každý mesiac za 36-mesačnú finančnú zmluvu so spoločnosťou Boost. Pokiaľ svoju zmluvu zrušíte pred uplynutím 36 mesiacov, ste povinní uhradiť nedoplatok. Ak sa budúci rok rozhodnete upgradovať na iPhone 16 zadarmo, 36-mesačná zmluva sa resetuje.

Čítať:  Problémy s Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro a ako ich opraviť

Presnejšie by bolo popísať to ako neobmedzený plán vo výške 60 $ v pevnej sieti – stále veľmi slušná hodnota v porovnaní s veľkými operátormi – s najnovším iPhonom, ktorý je každý rok zahrnutý takmer bez ďalších poplatkov. Urobíte dobre, keď kdekoľvek nájdete lepšiu ponuku na iPhone 15.

Pozrite sa na rôzne kombinácie propagácie prostredníctvom vyššie uvedených odkazov na Amazon.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE