Akvizícia Adobe Magento na Twitteri (ako sa rozvinula)

Posledný deň bol jeden na zapamätanie. Akvizícia Magento spoločnosťou Adobe bola dokončená. Magento komunita bola búrlivá, keď členovia začali opäť prehodnocovať svoje očakávania a váhanie. Toto bolo obzvlášť výrazné na Twitteri. Tu je návod, ako Twitter reagoval na túto správu.

9:05 EST – Magento aktualizuje svoju online prítomnosť na Adobe a ich Twitter profil uvádza „Magento, an @Adobe spoločnosť ponúka flexibilné riešenia elektronického obchodu, živý trh s rozšíreniami a otvorený globálny ekosystém.“\

9:07 EST – Spoločnosť Adobe uverejnila tweet, v ktorom privítala komunitu Magento v ekosystéme Adobe a ukázala nadšenie z možností.

9:08 EST – Oficiálny status Magento na Twitteri týkajúci sa dokončenia akvizície sa objavil o 9:08 EST. Komentáre ukazujú zmes vzrušenia a šoku, keď si komunita uvedomuje budúcnosť Magenta.

9:16 EST – Matt Asay, vedúci vývojárskeho ekosystému v Adobe, na stretnutí Meet Magento Germany 2018 povedal: „Adobe potrebuje Magento. Potrebujeme Magento komunitu a ekosystém. Potrebujeme každého jedného z vás.”

10:00 EST – Začínajú sa objavovať bannery, pričom na popredných miestach sú Adobe aj Magento. Dnešný deň bol naplánovaný, pričom dokončená akvizícia bola čo najhladšia. Ukážka od spoločnosti Adobe o tom, ako vnímajú komunitu Magento.

Ale výmeny značiek prebiehali oboma smermi.

11:01 EST – Magento sa stretlo na svojom prvom stretnutí All Hands s Adobe. Množstvo postrehov o budúcej vzájomnej prepojenosti oboch sa dostalo na Twitter, pričom jedným z takýchto odhalení je vzájomné prepojenie medzi Creative Cloud a Document Cloud.

11:12 EST – Tímy z celého sveta sa stretávajú, aby privítali Adobe v záhybe Magento. Vznikajú zaujímavé rozhovory a neistoty sa začínajú utlmovať.

Čítať:  Aký veľký je vlastne 32-palcový televízor?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE